«КИЇВМІСЬКБУД» ВИЗНАЛИ НАЙНАДІЙНІШИМ ЗАБУДОВНИКОМ УКРАЇНИ

       Холдингову компанію «Київміськбуд» вкотре визнали одним із найбільш надійних великих забудовників України. Відповідний список складений і опублікований журналом «Гроші».

       Як зазначили організатори, в умовах сьогоднішньої активної рекламної пропаганди серед будівельників, покупцеві надзвичайно важко визначити наскільки насправді добросовісною є компанія.

       «Особливо складно пересічному покупцеві, який орієнтується головним чином на те, що йому розповідають у відділі продажів, а також на відгуки власників квартир на профільних онлайн-форумах. Однак, навіть на основі тих мізерних даних, які є у відкритому доступі, можна скласти більш-менш об’єктивний «портрет» будівельної компанії і зрозуміти, чи можна їй довіряти заощадження чи ні», – йдеться в матеріалі.

«КИЇВМІСЬКБУД» ВИЗНАЛИ НАЙНАДІЙНІШИМ ЗАБУДОВНИКОМ УКРАЇНИ

       За словами Голови правління-президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, лідерство в подібних рейтингах є найкращим підтвердженням народної довіри.

       «Київміськбуд» не вперше називають найнадійнішим забудовником. Але кожен раз це приємно і мотивує рухатись в перед ще активніше. Критерій надійності перевірятися часом і виконанням зобов’язань. Будучи найстаршою будівельною компанією столиці, «Київміськбуд» підтверджує своє лідерство негласним гаслом «завжди добудовуємо до кінця». Саме тому покупець залишається з компанією протягом багатьох років – придбавши один раз, до нас приходять знову, нерідко цілими поколіннями. Це і є найкращим підтвердженням подібних звань», – прокоментував Ігор Кушнір.

       Укладачі рейтингу взяли за основу вісім критеріїв, на яких і базується список. Це вік будівельної компанії, кількість реалізованих і споруджуваних об’єктів, середній час відставання введення в експлуатацію житлових комплексів, наявність скандалів, конфліктів і судових справ в минулому, інформаційна прозорість забудовника.