КИЇВМІСЬКБУД РОЗРОБИВ ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ БАШТОВИЙ КРАН ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЯКОСТІ

Холдингова компанія «Київміськбуд» спільно з партнерами «Моноліт Буд» та словенською «SMM Ltd» розробили проект для реалізації і виробництва першого в Україні баштового крана торгової марки «BUD tower crane-155» за європейськими стандартами якості.

КИЇВМІСЬКБУД РОЗРОБИВ ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ БАШТОВИЙ КРАН ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЯКОСТІЗавдяки плідній співпраці та за співавторством Голови правління – президента ПрАТ «ХК «Київміськбуд» Кушніра Ігоря Миколайовича, компаніям вдалося реалізувати проект, враховуючі потреби у невисоких витратах на обслуговування, доступні і широко уніфіковані комплектуючі.

 «Радий, що сьогодні ми з партнерами нарешті маємо змогу презентувати баштовий кран, який матиме хороші перспективи на ринку. У нього є  кілька особливостей, що нададуть йому перевагу у порівняні з тими кранами, які будівельники використовують сьогодні. По-перше, він має спрощену легку збірку. Кран економічній і «безшумний» в роботі, вартість його установки приблизно в 1,5 рази менша, ніж у аналогів. Монтувати його можна як на хресній опорі, так і на анкерній основі. По-друге, з його допомогою можна зводити будівлі підвищеної висотності до 35-40 поверхів, з обмеженим простором для розміщення крану. Додатковою перевагою стане поліпшена оглядовість кабіни управління, що дозволяє працювати при погіршених погодних умовах, тумані і в нічний час доби», – розповів Кушнір Ігор Миколайович.

Як зазначили розробники, кран спроектований Технічним Регламентом безпеки машин згідно Постанови Кабінетів Міністра України від 30.01.2013 року №62, що відповідає Директиві Європейського Парламенту та Ради Європейського Союзу 2006/42 / ЄС від 17 травня 2006 року, щодо машин і механізмів згідно змін Директиви 95/16 / ЄС.

На сьогоднішній день баштовий кран «BUD tower crane – 155» є найкращим варіантом для створення, оновлення та розширення парку баштових кранів орендних і будівельних компаній. Вони відповідають всім вимогам щодо захисту життя або здоров’я людини, а також майна та охорони навколишнього природного середовища.

КИЇВМІСЬКБУД РОЗРОБИВ ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ БАШТОВИЙ КРАН ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЯКОСТІ