«КИЇВМІСЬКБУД» З НАРОДОМ!

  Офіційне звернення Голови правління – президента ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігоря Кушніра у зв’язку з ситуацією в країні.

  Шановна громадо!

Сьогодні Україна у жалобі за тими, хто віддав життя заради кращого майбутнього нашої держави. Світла пам’ять загиблим! Хочу висловити щире співчуття їх родинам – ми у скорботі разом із вами.

Від імені будівельників Києва та колективу ХК «Київміськбуд» хочу запевнити, що ми були та залишаємось на стороні українського народу, на стороні громади столиці. Вже понад півстоліття ми крок за кроком будуємо Київ ˗ житло, школи, дитячі садочки, олімпійські стадіони, вокзали, реконструюємо історичні пам’ятки та інші інфраструктурні об’єкти. І я запевняю Вас, що «Київміськбуд» готовий відновлювати після бурхливих подій центр столиці разом із киянами – для киян і всіх гостей міста.

Ми засуджуємо будь-які прояви насилля та закликаємо до миру всі сторони. Важливо усвідомити, що мир в нашій державі сьогодні залежить від мудрості кожного із нас.

Хочу також запевнити наших інвесторів, усіх, хто вклав кошти у будівництво власного житла – усі зобов’язання, які має перед вами «Київміськбуд», буде виконано. Кожна квартира, будинок та мікрорайон будуть добудовані та передані власникам. Не дивлячись на дещо складну ситуацію в країні, ми маємо усі інструменти та потужності, аби довести до кінця вже розпочате будівництво, а також будувати нові об’єкти.

Сьогодні як ніколи ми відчуваємо свою відповідальність і нашим основним завданням залишається забезпечення киян комфортним і доступним житлом. І, я запевняю, що ми його виконаємо.

 

Голова правління – президент 
ПАТ «ХК «Київміськбуд»                                                      Ігор Кушнір