«КИЇВМІСЬКБУД» – НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ ЗАБУДОВНИК СТОЛИЦІ

       Холдингову компанію «Київміськбуд» назвали найпопулярнішим забудовником Києва. Відповідний диплом вручили компанії на конференції з нерухомості Dom.Ria.

       Голова правління – президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір подякував за визнання і наголосив, що компанія і надалі докладатиме максимум зусиль, щоб бути флагманом вітчизняного будівельного ринку і надалі надійно забезпечувати людей широким вибором доступного і комфортного житла.

       «На мою думку, головна відмінна риса «Київміськбуду» – це, все-таки надійність! І доступність! Купуючи квадратні метри за адекватні гроші, людина на 100% може бути впевнена, що абсолютно всі зобов’язання перед нею будуть виконані. Колись компанію навіть внесли до Книги рекордів України, як забудовника, що побудував найбільшу кількість «квадратів». І всі вони доведені до логічного завершення. Це і є найбільш чіткий доказ всіх звань і нагород», – зазначив очільник «Київміськбуду».

«КИЇВМІСЬКБУД» – НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ ЗАБУДОВНИК СТОЛИЦІ

       Нагадаємо, у 2014 році Національний реєстр рекордів України відзначив ХК «Київміськбуд» як забудовника, що звів найбільшу кількість збудованих споруд. За роки свого існування Холдинг збудував понад 45 млн кв.м. нерухомості, за що й отримав визнання.