«КИЇВМІСЬКБУД» ВСТАНОВИВ ТРИ ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ У ДЕСНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ СТОЛИЦІ.

 Завдяки Холдинговій компанії на Троєщині з’явились нові місця для розваг та занять спортом. Маленькі мешканці району одразу облюбували яскраві дитячі майданчики, обладнанi гойдалками, каруселями та гірками. 

«Київміськбуд» продовжує займати активну соціальну позицію, реалізовуючи низку проектів із корпоративної соціальної відповідальності, які співзвучні глобальним пріоритетам будівельного комплексу.  Основні соціальні проекти Холдингової компанії  спрямовані на підтримку активного способу життя, турботу про дітей і людей похилого віку, а також  на допомогу місцевим громадам.

«Київміськбуд» – це один із найбільших забудовників у місті Києві, який не тільки будує житло, а й приймає участь у різних соціальних заходах. Компанія є активним соціальним партнером киян і реалізує багато програм. Однією з таких є відкриття дитячих майданчиків у Деснянському районі, – говорить Юрій Зубко,  директор Департаменту «Київміськбуду».

Він повідомив, що керівництво Холдингової компанії завжди з розумінням ставиться до звернень районних адміністрацій та влади міста про допомогу у тому чи іншому питанні.

«Ми розуміємо, що сьогодні є певна нестача коштів у міської влади та районних адміністрацій. Президентом компанії  «Київміськбуд» Ігорем Кушніром було прийнято рішення надати допомогу Деснянській РДА. Було збудовано три дитячих майданчики, ми бачимо, що діти і батьки дійсно дуже щиро радіють», – сказав Юрій Зубко.

В свою чергу Голова Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації Станіслав Прокопенко щиро подякував «Київміськбуду» за надану допомогу і висловив сподівання, що така співпраця буде продовжуватися і в подальшому.

«Ми домовилися з Компанією, що будемо і надалі продовжувати  таку активну діяльність. Місяць тому ми зустрічалися з мешканцями району, тут був зовсім пустий майданчик, а дітей багато. Бачите, з якою радістю вони відреагували? Дитинка радіє, вона може тут познайомитися зі своїми друзями, батьки поспілкуватися, тому я вважаю навіть такі маленькі речі, дякуючи «Київміськбуду» дуже важливі. Будемо рухатися далі, будемо розбудовувати не тільки дитячі, а й спортивні майданчики, щоб діти були здоровими і фізично вихованими» – сказав Станіслав Прокопенко.

Встановлення дитячих майданчиків не єдина соціальна ініціатива Холдингової компанії. Майже два десятиліття «Київміськбуд» піклується про дитячий будинок «Малятко», допомагає ветеранським організаціям і пошуковцям, опікується спортивною командою з міні-футболу і т.ін.

«Загалом ми маємо багато проектів, не пов’язаних з будівництвом, – говорить Директор департаменту ПАТ «ХК «Київміськбуд» Юрій Зубко.  – І, на мою думку, це є прикладом для багатьох бізнес-структур.  Адже не тільки є завдання заробити гроші, їх треба ще й віддавати людям, мешканцям міста, тому що ми тут живемо і маємо дбати про добробут людей».