«КИЇВМІСЬКБУД» ЗБІЛЬШИВ КІЛЬКІСТЬ БУДМАЙДАНЧИКІВ МАЙЖЕ УДВІЧІ

 У 2014 році Холдингова компанія веде будівельні роботи на майже півсотні будмайданчиках. На ще кількох – проводяться вишукувальні роботи. Будівельники мають амбітні плани – до кінця року ввести в експлуатацію понад 400 тис. кв.м. 

У 2013 рік Холдингова компанія «Київміськбуд» перевищила заплановані показники і ввела в експлуатацію  361 557 кв.м. Такі цифри вселяють оптимізм і дають надію на те, що галузь помалу не тільки вийшла з кризи, а й почала набирати оберти.
 Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір здійснив робочий об’їзд будівельних майданчиків, на яких у 2014 році компанія проводить будівельно-монтажні роботи. Таких на сьогоднішній день 49. На ще кількох земельних ділянках, для з’ясування самої можливості ведення будівництва та прийняття архітектурно-планувального рішення, проходять вишукувальні роботи.

«КИЇВМІСЬКБУД» ЗБІЛЬШИВ КІЛЬКІСТЬ БУДМАЙДАНЧИКІВ МАЙЖЕ УДВІЧІ

Загальний обсяг будівництва близько 1 600 000 кв.м. До кінця року заплановано ввести в експлуатацію майже 400 000 кв.м. житла. Серед проектів, будівництво яких «Київміськбуд» розпочинає у 2014 році, новобудови по вул. Обухівській, вул. Зарічній, вул. Кіквідзе, житловий комплекс по вул. Трутенка, 3 у Голосіївському районі столиці. Щодо останнього, на земельній ділянці площею 1,594 га постане комплекс із чотирьох 25-поверхових будинків із вбудованими соціально-побутовими приміщеннями та паркінгом. Заплановано 896 квартир загальною площею 59 535,34 квадратних метрів та підземний паркінг на 100 машиномісць. На сьогоднішній день завершується розробка проектно-кошторисної документації, отримано дозвіл на виконання підготовчих робіт.

«КИЇВМІСЬКБУД» ЗБІЛЬШИВ КІЛЬКІСТЬ БУДМАЙДАНЧИКІВ МАЙЖЕ УДВІЧІ

Активно тривають роботи на будівництві житлового мікрорайону Позняки, 4-а. Підготовчі роботи до забудови почалися у ІІІ кварталі минулого року, а вже в листопаді будівельники розпочали зведення перших будинків. Загалом у мікрорайоні буде 6 багатоповерхівок заввишки 25 поверхів на 2 500 квартир. Перші мешканці зможуть почати заселятися вже на початку наступного року.
На житловому комплексі «Французький квартал» також кипить робота на всіх п’яти чергах житлового  комплексу. Оскільки відділ продажу житла знаходиться поряд із будмайданчиком, то потенційні інвестори щодня приходять  поглянути на об’єкт і мають змогу поспілкуватися не лише з менеджерами, а й безпосередньо  з будівельниками.  Всього у Французькому кварталі буде зведено 1229 квартир, загальною площею понад 90 000 квадратних метрів.   Тривають будівельні роботи на проспекті Возз’єднання, на будмаданчиках по вул. В.Дубініна, вул. Б.Гмирі, у 2 мікрорайоні  житлового масиву Позняки, на будинках по вул. Академіка Глушкова, 92-б, а також по вул. Гарматна, 39-г, вул. Ревуцького, 7-в, вул. Радунській, 28-31 та ін.

«КИЇВМІСЬКБУД» ЗБІЛЬШИВ КІЛЬКІСТЬ БУДМАЙДАНЧИКІВ МАЙЖЕ УДВІЧІ

У цілому, ходом будівельних робіт очільник «Київміськбуду» задоволений. Рік розпочали активно. Ігор Кушнір закликав підрядні організації нарощувати темпи ведення будівельних робіт, чітко дотримуватись пускової програми на 2014 рік, освоювати передові наукові  розробки та нововведення, що позитивно впливають на виробничі потужності компанії.
– На сьогоднішній день у «Київміськбуду» в роботі у двічі більше майданчиків, ніж торік. До кінця року ми плануємо ввести в експлуатацію 27 будинків. Це майже 400 тис. кв.м житла. І я впевнений, що ми впораємося й з таким об’ємом будівництва, адже «Київміськбуд» має потужності і для будівництва більших площ. Інспектування ділянок будівництва проводиться щотижня, це дає можливість оперативно приймати рішення, ну і тримати в тонусі підрядників», – сказав Ігор Кушнір.
Тож, Глава «Київміськбуду» запевнив, що компанія з року в рік збільшуватиме кількість збудованих об’єктів. Не відмовиться Холдинг і від співпраці з містом – будуватиме не тільки житлові будинки, а й об’єкти соціального й культурного призначення.

«КИЇВМІСЬКБУД» ЗБІЛЬШИВ КІЛЬКІСТЬ БУДМАЙДАНЧИКІВ МАЙЖЕ УДВІЧІ

У середу, 22 січня, президент «Київміськбуду» збере директорів усіх підрядних організацій, які сьогодні ведуть роботи на будівельних ділянках. По кожному об’єкту будуть озвучені як зауваження, так і пропозиції щодо поліпшення організації будівельно-монтажних робіт та  посилення відповідальності за кінцевий результат.

«КИЇВМІСЬКБУД» ЗБІЛЬШИВ КІЛЬКІСТЬ БУДМАЙДАНЧИКІВ МАЙЖЕ УДВІЧІ