«КИЇВМІСЬКБУД» ВКОТРЕ ВИЗНАЛИ НАЙБІЛЬШ НАДІЙНИМ ЗАБУДОВНИКОМ

Холдингова компанія «Київміськбуд» посіла перше місце у рейтингу найбільш надійних забудовників за версією видання «Личный счет».

«КИЇВМІСЬКБУД» ВКОТРЕ ВИЗНАЛИ НАЙБІЛЬШ НАДІЙНИМ ЗАБУДОВНИКОМ

За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, компанія вкотре доводить свою надійність завдяки щоденній злагодженій роботі та чітко визначеному вектору руху.

«За історію роботи на ринку, «Київміськбуд» на практиці підтвердив свою надійність, абсолютно всі об’єкти ми доводимо до кінця.За нас говорять факти: 45 млн побудованих квадратних метрів, майже 2 млн задоволених інвесторів, 62 роки стабільного виконання зобов’язань. На сьогоднішній день у нас в роботі близько 1,5 млн кв. м нерухомості на різних стадіях. У «Київміськбуді» працює команда професіоналів, яка є запорукою стабільності і правильних рішень навіть у складні часи. Найбільшою перевагою вважаю той факт, що 80% акцій підприємства належить Києву, міська влада безперервно контролює роботу «Київміськбуду». Фахівці компанії постійно працюють над впровадженням нововведень і технологій. Зараз запустили пілотний проект з установки сонячних батарей на дахах будинків. У деяких ЖК встановлюємо зарядки для електромобілів.

«КИЇВМІСЬКБУД» ВКОТРЕ ВИЗНАЛИ НАЙБІЛЬШ НАДІЙНИМ ЗАБУДОВНИКОМ

Всі ці фактори і допомагають компанії утримувати лідерство, продовжувати успішну роботу і забезпечувати киян хорошим якісним житлом», – зазначив Ігор Кушнір.

При оцінюванні враховувались такі критерії, як рік заснування компанії, кількість побудованих об’єктів, кількість об’єктів, що будуються, вартість 1 кв.м, умови покупки (розстрочка: перший внесок,проценти на залишок платежу, термін).

За усіма цими показниками «Київміськбуд» набрав найбільшу кількість балів і посів лідерську позицію рейтингу.