«КИЇВМІСЬКБУД» У РЕЙТИНГУ КРАЩИХ РОБОТОДАВЦІВ УКРАЇНИ

Холдингову компанію «Київміськбуд» зарахували до рейтингу кращих роботодавців України. Експерти журналу «Фокус», які щороку складають подібний список, вибрали 12 економікоутворюючих галузей, в кожній з яких було представлено 3 компанії. «Київміськбуд» – серед кращих роботодавців в сфері нерухомості.

«КИЇВМІСЬКБУД» У РЕЙТИНГУ КРАЩИХ РОБОТОДАВЦІВ УКРАЇНИ«У компанії працює близько 700 співробітників. На її численних об’єктах щодня потрібні робочі руки. Конкурувати за кадри доводиться як з іншими забудовниками, так і з зарубіжжям, куди українські будівельники їдуть на заробітки. «Київміськбуд» намагається забезпечити працівникам гідну зарплату», – зазначають організатори.

За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, на сьогоднішній день компанія є одним з найстабільніших підприємств країни.

«Київміськбуд» працює на ринку нерухомості 65 років. За нашими плечима – мільйони побудованих квадратних метрів. Тільки сьогодні в активній фазі будівництва знаходиться 27 житлових комплексів загальним обсягом 2,5 млн кв. м. Це все можливо завдяки злагодженій роботі колективу. Команда працює як швейцарський годинник, тому і результати не змушують на себе чекати. Звання одного з кращих роботодавців сміливо можна назвати заслугою команди – коли співробітники працюють ефективно, ім’я компанії раз у раз з’являється в різних рейтингах», – зазначив Ігор Кушнір.

Відзначимо, найкращим роботодавцем в будівництві Холдингову компанію «Київміськбуд» визнають вже кілька років поспіль.