КИЇВМІСЬКБУД У РЕЙТИНГУ КРАЩИХ РОБОТОДАВЦІВ УКРАЇНИ

“Київміськбуд” визнали однією із кращих компаній-роботодавців в Україні. Відповідний рейтинг сформований і опублікований виданням “Фокус”.

“За ХК “Київміськбуд” закріпився імідж лідера будівельної галузі України. У холдингу працюють приблизно 700 співробітників. Проте “Київміськбуд” контролює десятки дочірніх підприємств — домобудівних комбінатів, промислових і транспортних компаній, де зайняті тисячі людей та постійно відкриваються нові вакансії. Працівникам пропонують офіційне працевлаштування з усіма соцгарантіями, а також медичне обслуговування, оздоровлення членів сім’ї”, – зазначає видання.

КИЇВМІСЬКБУД У РЕЙТИНГУ КРАЩИХ РОБОТОДАВЦІВ УКРАЇНИЗа словами Голови правління — президента “Київміськбуду” Ігоря Кушніра, компанія дійсно надає хороші соціальні гарантії, але і вимоги до працівників та кандидатів є досить високими.

“На сьогоднішній день “Київміськбуд” є одним із найбільш стабільних та надійних підприємств. Кожен працівник як у центральному офісі, відділах продажу, так і на будівельних майданчиках знає, що “відповідає головою” за свою роботу. Тому компанія і має хороші передбачувані результати. У нас працює система мотивації, практикуємо капіталістичний підхід та заохочення. Як керівник, я пишаюсь командою “Київміськбуду”, і без вагань можу покластись на неї у найбільш складні часи. Це і дозволяє компанії залишатись лідером галузі”, – зазначив Ігор Кушнір.

Для формування рейтингу, організатори виділили 13 галузей, що становлять, на їх думку, основу економіки України. Далі в межах кожної галузі відібрали від п’яти до восьми великих гравців — компаній, які мають всеукраїнське охоплення та де працевлаштовано від 400 і більше людей. Список із 71 компанії було розіслано провідним експертам у сфері працевлаштування, бізнесу та підбору персоналу для оцінки компаній. У межах опитування просили експертів привласнити кожній компанії бали від 1 до 10, де 1–2 — негативна репутація компанії як роботодавця, а 9–10 — чудова репутація, претенденти прагнуть працювати в цій компанії. Організатори також просили звертати увагу на такі показники, як офіційне працевлаштування, середній рівень заробітної плати, можливості для кар’єрного зростання, наявність тренінгів і навчання, програм стажувань для студентів, співпраця з вишами, відгуки працівників щодо задоволеності роботою у конкретній компанії. Унаслідок опитування підсумкові бали за кожне підприємство перетворені на середній арифметичний бал, а потім компанії ранжовані в межах кожної галузі від найвищого бала до найнижчого. У підсумковому рейтингу роботодавців 39 компаній — лідерів у кожній галузі.