«КИЇВМІСЬКБУД» У РЕЙТИНГУ НАЙКРАЩИХ РОБОТОДАВЦІВ УКРАЇНИ

Холдингова компанія «Київміськбуд» стала одним із найкращих роботодавців України-2017. Відповідний рейтинг укладений та оприлюднений журналом «Фокус».

Рейтинг Фокус журнал работодатели ТОП

«Компанії, які увійшли до рейтингу, мають сформований імідж, який не завжди стосується працевлаштування як такого. Це в першу чергу сильні продуктові бренди, відомі торгові марки. Або ж установи, добре представлені в інформаційному просторі. Це показник того, що команда вміло вибудувала свій бренд і змогла зробити його відомим і впізнаваним», – відзначають експерти.

За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, Холдингова компанія є одним із найбільш надійних та економічно-стабільних підприємств не лише будівельної галузі, а й країни в цілому.

Кушнир рейтинг работодатели журнал Фокус

«Кожен із працівників «Київміськбуду» знає свою справу і знаходиться на своєму місці. По своїй волі із компанії не звільняються, хіба що ідуть у декрет. За хороші результати, які і дозволяють «Київміськбуду» займати місця у різних рейтингах, працівники отримують хорошу зарплату (яку, до речі, цього річ  піднімали двічі) та заохочення», – зазначив Ігор Кушнір.

Зараз в управлінському офісі «Київміськбуда» працює 308 осіб. Компанія дає можливість працевлаштування для молодих фахівців: близько 30% співробітників «Київміськбуду» при працевлаштуванні не мали досвіду роботи і були випускниками вузів. Для розвитку і підвищення професійного рівня працівників, Компанією забезпечується систематична організація заходів з підвищення кваліфікації своїх співробітників – курси, тренінги, авторські програми навчання.