«КИЇВМІСЬКБУД» У ВЕРЕСНІ ВВІВ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ТРИ БУДИНКИ.

Три будинки, зведені Холдинговою компанією, отримали сертифікати Державної архітектурно-будівельної інспекції України, якими засвідчено відповідність закінченого будівництва.

«Київміськбуд» звітує про введення в експлуатацію житлових будинків у Деснянському та Голосіївському районах столиці.

25-поверховий панельний будинок по вулиці Лісківській, 7 на 192 квартири з блоком соціально-побутового обслуговування, вбудованою ІТП та насосною станцією, повністю готовий до експлуатації.

«КИЇВМІСЬКБУД» У ВЕРЕСНІ ВВІВ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ТРИ БУДИНКИ.

Чекають на новоселів і два будинки по вулиці Феодосіївській. Односекційні 24-поверхові каркасно-монолітні висотки, зведені з урахуванням передових будівельних технологій.

«КИЇВМІСЬКБУД» У ВЕРЕСНІ ВВІВ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ТРИ БУДИНКИ.

Варто зазначити, у всіх трьох будинках були визначені квартири загальною площею 1 635 кв.м для участі у державних програмах «Доступне житло». Їх володарями стали майже 30 сімей. За програмою «Здешевлення вартості іпотечних кредитів для населення» було підписано 29 договорів на суму понад 14 млн. грн.

За даними міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, з початку дії державних програм по забезпеченню громадян доступним житлом їх учасниками стали 8 млн. сімей. Утримує лідерські позиції – Київ. Головний забудовник столиці «Київміськбуд» в рамках програм передав під реалізацію 72 тис. кв. м. житла. Майже 1000 громадян виявили бажання придбати «доступні квадрати» від Холдингової компанії.

«КИЇВМІСЬКБУД» У ВЕРЕСНІ ВВІВ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ТРИ БУДИНКИ.

«Якщо говорити про реалізацію програм доступного житла, то у столиці вони реалізуються найбільш активно, – говорить Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір. – Це стосується  і програми будівництва доступного житла за схемою 70/30, і програми здешевлення вартості іпотечних кредитів. А пояснюється тим, що кияни мають одну з найвищих в Україні купівельних спроможностей, також столиця є перспективною з економічної точки зору для молодих спеціалістів з різних регіонів, які потім створюють родини і також купують житло. Програми пропонують декілька механізмів, і кожен бажаючий може обрати той спосіб купівлі, який є найбільш вигідним саме для нього», – наголосив Ігор Кушнір.

Також він повідомив, що наразі фахівцями «Київміськбуду» підготовлено низку пропозицій до профільного міністерства з урахуванням передового закордонного досвіду для покращення дії програм.