«КИЇВМІСЬКБУД» У ТОП-20 НАЙВІДОМІШИХ УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ

       Холдингова компанія «Київміськбуд» увійшла до переліку підприємств, які журнал «Власть денег» визначив, як найвідоміші українські бренди.

       Видання зазначає, що у ТОП-20 відомих українських брендів включено бренди вітчизняних компаній, які мають понад 10-літню історію, які встигли отримати визнання у всій країні і стали лідерами у своїх галузях.

       Щодо механізму ранжування, журналісти зазначають, що обмежились компаніями, які виробляють товари масового споживання і надають послуги населенню. Своїм успіхом ці компанії  і їхні бренди зобов’язані вмінню відчувати і задовольняти запити українців. У рейтингу представлена широка регіональна географія підприємств і в той же час широкий галузевий спектр.

       Також, укладачі рейтингу зазначають, що ТОП-20 не має наміру протиставляти один одному бренди чи компанії, а навпаки підкреслює, що українці мають чимало власних брендів товарів і послуг, якими можна пишатися. За для цього бренди подаються без ранжування по номерам.

      При укладанні тексту використовувались офіційні повідомлення компаній, а також дані з відкритих джерел.

«КИЇВМІСЬКБУД» У ТОП-20 НАЙВІДОМІШИХ УКРАЇНСЬКИХ БРЕНДІВ

       Коментуючи номінацію, Голова правління – президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір з підкреслив, що визнання – це не тільки приємно, а й надзвичайно відповідально.  

       «Пишаюся, що сказати – єдина будівельна компанія в списку! Але і розумію міру відповідальності, яку накладають такі рейтинги. «Київміськбуд» знають і впізнають, більш того – компанії довіряють! 63 роки беззмінного лідерства – це відмінний гарт. Від того і немає, і не буде у компанії жодного недобудови. Абсолютно всі об’єкти – до кінця, абсолютно всім покупцям – свої квадратні метри. На сьогоднішній день майже 2 млн киян живуть у квартирах, побудованих «Київміськбудом», і  на наступні півстоліття плани не менш амбітні», – зазначив Ігор Кушнір.