«КИЇВМІСЬКБУД» ВЕДЕ БУДІВНИЦТВО 90-КВАРТИРНОГО БУДИНКУ НА ЧЕРВОНОЗОРЯНОМУ

17-ти поверховий каркасно-монолітний будинок розміщуватиметься неподалік від Севастопольської площі.

Активні роботи на проспекті Червонозоряний, 15/7 розпочалися на початку серпня. Зараз будівельники зводять вже третій поверх, тим часом інвестори активно цікавляться новим об’єктом найбільшого столичного забудовника – Холдингової компанії «Київміськбуд».

«Інвестори цікавляться, приходять. Дехто тут недалеко проживає, дивиться, що активно будівництво йде, то й звертаються до відділу продажів. Там їм роз’яснюють що і як, документи оформлюють, і потім люди вже приходять сюди періодично і слідкують за тим, як ми будуємо», – розповів виконроб генеральної підрядної організації  ТОВ «Проф Консалт» ПАТ «ХК «Київміськбуд» Геннадій Регіда.

Будівельники планують зводити по 4 поверхи на місяць. На першому поверсі тут запроектований магазин на 160 кв.м. У будинку буде 90 комфортних квартир, на різний смак та гаманець. Однокімнатні невеликих метражів, трохи більші трикімнатні, а також дворівневі квартири.

«КИЇВМІСЬКБУД» ВЕДЕ БУДІВНИЦТВО 90-КВАРТИРНОГО БУДИНКУ НА ЧЕРВОНОЗОРЯНОМУ

Житловий будинок на Червонозоряному розташовується майже біля Севастопольської площі, неподалік від об’єкту –  школи і дитсадок, Київський національний університет будівництва і архітектури, та чимало інших провідних освітніх закладів, Солом’янський лісопарк.

Зараз ви маєте надзвичайну можливість придбати квартиру від найбільшого забудовника столиці за вигідною ціною, адже із підвищенням рівня готовності вартість квадратного метра також зростатиме. За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців відділу продажів або за телефоном: (044) 280-90-11.