КИЇВМІСЬКБУД ОЧОЛИВ РЕЙТИНГ КРАЩИХ ГРАВЦІВ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ

Холдингова компанія “Київміськбуд” у рейтингу кращих гравців ринку нерухомості України. Відповідний список із ТОП-5 забудовників сформований та опублікований виданням “ТОП-100. Рейтинги найбільших”.

Як зазначають організатори, забудовників обирали з урахуванням їхньої динаміки розвитку та виручки.

КИЇВМІСЬКБУД ОЧОЛИВ РЕЙТИНГ КРАЩИХ ГРАВЦІВ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ

За словами Голови правління- президента Ігоря Кушніра, на сьогоднішній день “Київміськбуд” зводить майже 30 житлових комплексів у столиці.

“Компанія має потужності та стабільний чималий заділ роботи як зараз, так і на майбутнє. Це наша перша перевага. Друге: “Київміськбуд” не має прямої прив’язки до долара, реалізація нерухомості відбувається виключно у гривні з ПДВ. Третє: прайс на нерухомість розміщений на офіційному сайті компанії. Усе у відкритому доступі, будь-хто може дізнатись ціну на ту чи іншу квартиру. Усе максимально прозоро і зручно. Ну і четверте — це стабільність! Протягом останніх 10 років “Київміськбуд” в середньому здає в експлуатацію близько 300 тис. кв. м нерухомості. Щорічно! Так буде і надалі!” – зазначив Ігор Кушнір.

Нагадаємо, за результатами роботи у 2021 році “Київміськбуд” здав в експлуатацію 520 тис. кв.м нерухомості. Компанії було присвоєно звання “Лідера будівельної галузі-2021”, “Вибір країни”, перше місце в рейтингу найбільших забудовників столичного регіону тощо. Ігор Кушнір неодноразово визнаний одним із кращих ТОП-менеджерів України.