«КИЇВМІСЬКБУД» ОЧОЛИВ РЕЙТИНГ КРАЩИХ БУДІВЕЛЬНИХ КОМПАНІЙ

Холдингова компанія «Київміськбуд» очолила рейтинг найкращих будівельних компаній столиці, укладений журналом «Власний рахунок».

Як відзначають організатори списку, стійкість будівельних компаній, яка і є запорукою надійних інвестицій, залежить від низки факторів.

«КИЇВМІСЬКБУД» ОЧОЛИВ РЕЙТИНГ КРАЩИХ БУДІВЕЛЬНИХ КОМПАНІЙ

«Перш за все, від досвіду роботи на ринку, репутації, готовності дотримуватися всіх розпоряджень по будівельним нормам і наявності дозвільної документації», – йдеться в тексті. Найважливішим фактором є кількість вже введених в експлуатацію об’єктів.

За словами Голови правління-президента «ХК «Київміськбуд» Ігоря Кушніра, першість в рейтингу – результат беззаперечного виконання компанією своїх зобов’язань.

«Надійність забудовника перевіряється за кількома показниками. Найголовніший – досвід роботи на ринку, який йде у зв’язці з кількістю переданих інвесторам будинків. Чим довше компанія працює, тим більше повинно бути зданих в експлуатацію об’єктів. Можна будувати роками, але не довести до кінця – такі ситуації не несуть нічого хорошого покупцеві. Вартість квадратного метра теж є важливим маркером надійності забудовника. Низька ціна повинна насторожити.

«КИЇВМІСЬКБУД» ОЧОЛИВ РЕЙТИНГ КРАЩИХ БУДІВЕЛЬНИХ КОМПАНІЙ

Лідерство в рейтингу кращих забудовників говорить саме за себе. «Київміськбуд» працює на ринку майже 65 років, це досвід і надійність, доведені часом. За цей час побудовано і введено в експлуатацію більше 45 млн квадратних метрів нерухомості. При цьому, жодного недобудованого об’єкта! А на сьогоднішній день загальний заділ компанії становить 2 млн квадратних метрів на різних стадіях. Саме завдяки цим факторам «Київміськбуд» лідирує. І зупинятися на досягнутому не збирається», – запевнив Ігор Кушнір.