«КИЇВМІСЬКБУД» ОЧОЛИВ РЕЙТИНГ НАЙНАДІЙНІШИХ ЗАБУДОВНИКІВ КИЄВА

Користувачі порталу про нерухомість Domik.ua вибрали ТОП-10 найнадійніших забудовників. «Київміськбуд» очолив Рейтинг забудовників Києва за першу половину 2017 року, набравши 11% відгуків усіх, хто проголосував.

Як повідомляється в матеріалі, починаючи з 2013 року Domik.ua проводить щорічне незалежне голосування за найнадійніших забудовників Києва. Рейтингове голосування на форумі в кожній темі проекту і окремо по забудовникам і компаніям унікальне тим, що в ньому вкрай утруднені технічні накрутки голосів. Цьому сприяє ряд правил форуму і технічні обмеження від розробників.

Система обробляє дані про користувачів і рахує постійних користувачів по унікальному алгоритму, який працює за такими правилам:

– враховуються корисні повідомлення, написані в темах;

– враховується активність користувача і приналежність його до проекту або компанії;

– враховується, чи помічений чи користувач в «набиванні» повідомлень після реєстрації;

– враховуються технічні фактори: схожі дати реєстрацій, IP, клони, фальшиві IP.

Так, системою і адміністрацією відстежуються підроблені акаунти користувачів, тому технічні накрутки голосів неможливі. Всі існуючі голоси відкриті для загального перегляду. Користувачі виступають в ролі незалежних журі, присуджуючи місця виключно своїми голосами.

«КИЇВМІСЬКБУД» ОЧОЛИВ РЕЙТИНГ НАЙНАДІЙНІШИХ ЗАБУДОВНИКІВ КИЄВА

 

В короткому інтерв’ю порталу Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір розповів про свою гордість компанією і її плани.

Питання редакції: Що ви можете назвати гордістю вашої компанії?

Ігор Кушнір: «Київміськбуд» вже сам по собі гордість. Компанія є єдиною будівельною організацією, яка, працюючи на ринку 62 роки, жодного разу не підвела. Абсолютно всі зобов’язання завжди виконуються. Жодної недобудови, жодного кинутого на півдороги об’єкта. У практиці були складні проекти, за які особисто я б не брався. Але вони починалися до діючої сьогодні команди, люди вклали гроші, і ми просто не мали права їх підвести. Сьогодні близько 2 млн людей живуть в квартирах, побудованих холдинговою компанією. І це найбільша гордість.

Питання редакції: Що в планах вашого підприємства на другу половину 2017 роки?

Ігор Кушнір: Закінчувати розпочате і починати нове. Будівництво – це маховик. Коли він розкручений, складно сидіти без діла. За підсумком року на виході буде близько 400 тис. квадратів. Нещодавно почали нові великі об’єкти – ЖК «Manhattancity»ЖК на КаховськійЖК «Медовий» і ЖК «Mirax». Останній для «Київміськбуду» взагалі є знаковим, ділянка простояла порожняком з десяток років. Люди цікавилися ним задовго до початку продажів, а потім деякі навіть «дякую» писали, що взялися за цей об’єкт. Діє кілька програм, в тому числі і спільно з банками, за допомогою яких кожен може знайти прийнятний для себе варіант покупки житла, не відкладаючи на потім. Плани грандіозні, можливості для реалізації є. Будемо робити все можливе і працювати так, щоб і далі залишатися лідером, якому довіряють.