«КИЇВМІСЬКБУД» ОЧОЛИВ ТОП-100 НАЙБІЛЬШИХ БУДІВЕЛЬНИХ КОМПАНІЙ УКРАЇНИ

   За підсумками 2013 року Холдинг показав найбільший чистий дохід серед українських  забудовників.

ПАТ «ХК «Київміськбуд» визнали найбільшою будівельною компанією в Україні, що займається житловим та комерційним будівництвом. Відповідний рейтинг«ТОП-100. Найбільші компанії України»  склала та оприлюднила газета «Дело».

За даними видання, чистий дохід “Київміськбуду” за минулий рік склав 2,07 млрд. грн., що є найбільшим показником серед відповідних даних інших українських будівельних компаній.

За словами Голови правління – президента ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігоря Кушніра, перше місце у рейтингу «ТОП-100» серед забудовників – це результат наполегливої та злагодженої праці колективу.

«Протягом останніх трьох років нам вдається щороку збільшувати показники, і минулий 2013 винятком не став. Ми ввели в експлуатацію понад 360 тис. квадратних метрів, тоді як у 2012 році це було майже 260 тис. квадратів, самі бачите результат. Інвестиції зросли майже на 23%, більше 90 млн. грн. сплачено у вигляді податків.

Щодо лідерських позицій у рейтингу, то нагороди отримувати завжди приємно. І що тішить – навіть у цей складний час ми залишаємось першими, і робимо усе, аби ними і залишатись. Ми ж «Київміськбуд», ми просто приречені бути першими», – прокоментував Ігор Кушнір.

Відповідно рейтингових показників, сьогодні «Київміськбуд» залишається однією з найбільш активних будівельних компаній на ринку нерухомості.

«КИЇВМІСЬКБУД» ОЧОЛИВ ТОП-100 НАЙБІЛЬШИХ БУДІВЕЛЬНИХ КОМПАНІЙ УКРАЇНИ

«КИЇВМІСЬКБУД» ОЧОЛИВ ТОП-100 НАЙБІЛЬШИХ БУДІВЕЛЬНИХ КОМПАНІЙ УКРАЇНИ