КИЇВМІСЬКБУД ОЧОЛЮЄ ТОП-10 ЗАБУДОВНИКІВ СТОЛИЦІ

       Холдингова компанія «Київміськбуд» за рівнем надійності очолила ТОП-10 забудовників Києва за версією журналу БІЗНЕС. Експертами у створенні рейтингу стали фахівці Українського клубу нерухомості (URE Club).

       Як зазначено у методології ранжування, за період оцінки розглядалася діяльність компаній у 2018 р. та першій половині 2019 р. «У довідках забудовників квадратні метри та житлові комплекси, здані в експлуатацію, вказані саме за цей період роботи на ринку. Девелопери, які за цей час не здали жодного будинку в експлуатацію, або ті, хто наразі не веде житлового будівництва, не потрапили до переліку. Оцінювалося й те, як девелопер виконував взяті на себе зобов’язання перед покупцями в разі виникнення труднощів. Редакція також брала до уваги результати голосування, яке було проведено на сайті БІЗНЕСа. Всі зазначені компанії вирізняються багаторічною стабільною роботою на ринку, а також високим рівнем довіри з боку споживача», – зазначено у публікації.

КИЇВМІСЬКБУД ОЧОЛЮЄ ТОП-10 ЗАБУДОВНИКІВ СТОЛИЦІ

       Голова правління – президент ПрАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір, коментуючи рейтинг, подякував за визнання і підкреслив, що компанія і надалі докладатиме максимум зусиль, щоб виконувати всі взяті на себе зобов’язання перед інвесторами, а задільний план будівництва говорить про великі плани і перспективи.

       «Головним показником надійності компанії є кількість закінчених будівництвом і зданих об’єктів. У зв’язці – виконання зобов’язань перед інвесторами. Ці фактори свідчить не тільки про надійність, але і про подальші перспективи компанії. За визнання дякую, працюємо далі!», – сказав Ігор Кушнір.

       Зараз в роботі компанії на різних стадіях будівництва понад 20 житлових комплексів загальною площею біля ста мільйонів квадратних метрів.

       Більше читайте за посиланням: Будуючи надійність.