КИЇВМІСЬКБУД ПОНОВИВ РОБОТИ НА ДВОХ ОБ’ЄКТАХ УКРБУД І ПОЧАВ ЇХ РЕАЛІЗАЦІЮ

       Холдингова компанія «Київміськбуд» прийняла і почала реалізацію нерухомості в двох ЖК «Укрбуду». На ЖК «Пектораль» і «Новомостицький» поновлено будівельні роботи у повному обсязі.

       Як повідомив президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір, до 1 березня 2020 року буде завершена передача ще кількох об’єктів та розпочата процедура прийому наступних житлових комплексів Корпорації.

КИЇВМІСЬКБУД ПОНОВИВ РОБОТИ НА ДВОХ ОБ’ЄКТАХ УКРБУД І ПОЧАВ ЇХ РЕАЛІЗАЦІЮ

       «Київміськбуд» прийняв перші два житлових комплекси компанії «Укрбуд». На них поновлено будівельні роботи та розпочато реалізацію вільної нерухомості.

До 1 березня плануємо прийняти ще 4 об’єкти. Крім того, розпочато процедуру прийому ще 6 наступних об’єктів. Таким чином, в активній фазі на сьогоднішній день перебуває 12 з 24 об’єктів Укрбуд. І це всього за 2 місяці, хоча напочатку компанія заявляла про терміни у пів року. Звичайно, попереду ще багато роботи, але «перша цеглина» процесу уже закладена», – сказав Ігор Кушнір і додав, що в першу чергу приймаються об’єкти, на які готові документи. Передача наступних буде здійснюватися в міру готовності необхідних дозволів.

       На ЖК «Пектораль» і «Новомостицький» не тільки повністю поновлено роботи, а й розпочато продаж нерухомості.  Обидва комплекси мають високу ступінь готовності, попередньо заявлені терміни введення будуть незначно скореговані.

       ЖК «Пектораль» – сучасний 25-поверховий п’яти секційний будинок комфорт-класу, з комерційними приміщеннями на перших поверхах та гостьовим паркінгом, що зводиться у Святошинському районі на бульварі Кольцова, 7а. Комплекс зручно розташований неподалік Кільцевої дороги, у пішій доступності 7 шкіл і 5 дитсадочків, які стануть у нагоді сім’ям із дітьми, також поруч парк Генерала Потапова та «Юність» та великий ринок. У продажу 1, 2 і 3-кімнатні квартири та нежитлові приміщення у всіх п’яти секціях будинку.

КИЇВМІСЬКБУД ПОНОВИВ РОБОТИ НА ДВОХ ОБ’ЄКТАХ УКРБУД І ПОЧАВ ЇХ РЕАЛІЗАЦІЮ

       ЖК «Новомостицький» – сучасний і комфортабельний комплекс із підземним паркінгом у Подільському районі міста Києва. У пішій доступності школи, дитсадки, магазини, парки «Березовий гай» та «Гірка Крістера». Неподалік ведеться будівництво станцій метро «Мостицька» та «Проспект Правди», відкриття яких заплановано на грудень 2021 року. У продажу квартири, нежитлові приміщення та паркінги.

КИЇВМІСЬКБУД ПОНОВИВ РОБОТИ НА ДВОХ ОБ’ЄКТАХ УКРБУД І ПОЧАВ ЇХ РЕАЛІЗАЦІЮ

       Отримати консультацію по всім житловим комплексам, які реалізує «Київміськбуд», ви можете у всіх відділах продажу та за телефоном «гарячої» лінії: (044) 299-43-34.