«КИЇВМІСЬКБУД» ВВІВ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ НОВИЙ БУДИНОК НА ТРОЄЩИНІ.

  Холдингова компанія урочисто відкрила під заселення новий будинок на 192 квартири. Серед новоселів – 24 родини, які стали щасливими володарями доступного житла, скориставшись програмою «Здешевлення вартості іпотечних кредитів для населення»

На входини  завітав міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Геннадій Темник, народний депутат України Андрій Пінчук, очільник Деснянського району Станіслав Прокопенко, директор Іпотечного центру у Києві та Київській області Сергій Комнатний та ін.

Оглянувши яскраву новобудову, міністр висловив подяку будівельникам, наголосивши, що Холдингова компанія «Київміськбуд» щороку зводить  найбільшу кількість  житла.
«Перший, хто відчуває на собі певні кризові явища — це будівельники, і вони ж виходять з них останніми. Попри це «Київміськбуд» будує, хочу їм подякувати,компанія дійсно краща в Україні, є з кого брати приклад, — наголосив Геннадій Темник.

У свою чергу, Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір зазначив, що сьогоднішнє свято – гарний привід подякувати всім, хто причетний до зведення цього будинку.
«Ми звели цей будинок завдяки інвесторам, які вклали кошти у будівництво, завдяки підтримці держави — це було основною допомогою. Сьогодні 24 квартири отримають родини, які взяли участь у програмі державної підтримки забезпечення житлом».

 Президент «Київміськбуду» побажав щастя новоселам і вручив  відзнаки будівельникам за їх роботу. Зокрема, виконробам «Домобудівного комбінату №4» (генпідрядник) – Сергію Пономаренку та Олександру Шаховцю. А також фахівцю кошторисно-договірного відділу департаменту будівництва Надії Вознюк.

Станіслав Прокопенко похвалився тим, що район входить у трійку лідерів за кількістю народжених малюків і зведення житла це одне з головних питань, яке стоїть перед ним, як очільником Деснянського району. За його словами, цьогоріч заплановано ввести в експлуатацію понад 100 тис. кв.м – 1 800 квартир.

«Будівництво житла – це не тільки квадратні метри, а це й радість людей, це благополуччя наших родин, це створення нових сімей, де вони можуть будувати своє майбутнє. Тому щиро дякую будівельникам, котрі тут працювали і зробили сьогодні таке чудове свято. Сподіваюсь, що компанія «Київміськбуд і надалі буде нас запрошувати і радувати чудовими об’єктами», – сказав Станіслав Прокопенко.

Найурочистіший момент – вручення сертифікатів на право власності і ключів від нових квартир. Поважні гості теж долучились до приємної нагоди розділити радість разом з новоселами.

Інвестори не стримували радісніі емоції, дякуючи забудовникам за нове житло, а державі – за можливість його придбати.

«Я так рада, що у «Київміськбуді» мені допомогли отримати  іпотечний кредит, – крізь щасливі сльози говорить Світлана Мельниченко. – Я сама – соціальний робітник, ми з чоловіком 25 років чекали можливості купити квартиру. Яку увагу мені приділяли, поки оформлялись документи, і у відділі Доступного житла, і в Іпотечному центрі, за все це – велике спасибі».

Високі гості разом із забудовниками оглянули нові квартири. Геннадій Темник  акцентував увагу присутніх на тому, що забезпечення населення доступним житлом – пріоритетний напрямок державної житлової політики в країні. За даними Мінрегіонбуду, зазначив профільний міністр, за 2 роки дії програми вже понад 14 тисяч українських сімей стали власниками нових квартир, з них 3600 протягом дев’яти місяців поточного року. Майже тисячу з цих квартир зведено Холдинговою компанією «Київміськбуд».

«На сьогоднішній день на програми Доступного житла нами передано 967 квартир, – повідомив журналістам президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір. – Ця програма нам дуже серйозно допомагає, адже ми отримуємо кошти, які вкладаємо у будівництво. Без грошей будувати неможливо, а розвиваючи будівельну галузь ми розвиваємо економіку країни».