КИЇВМІСЬКБУД ВИПЛАТИВ ДИВІДЕНДИ ЗА 2017 РІК

       Холдингова компанія «Київміськбуд» завершила виплату акціонерам дивідендів за результатами своєї діяльності у 2017 році. На Загальних зборах акціонерів у квітні було проголосовано, що сума відрахувань складатиме 40% від чистого прибутку забудовника.

       За словами Голови правління-президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, це рекордний за останні роки відсоток від чистого прибутку компанії.

КИЇВМІСЬКБУД ВИПЛАТИВ ДИВІДЕНДИ ЗА 2017 РІК

       «Акціонери «Київміськбуду» щороку стабільно отримують дивіденди від доходу компанії. За підсумками роботи в 2017 році було прийнято рішення збільшити відсоток, який піде на виплату – компанія перерахувала 40% від чистого прибутку. У гривневому еквіваленті сума становить майже 28,5 млн», – сказав Ігор Кушнір.

       З огляду на те, що тримачем 80% акцій є місто, саме в бюджет Києва спрямовано більшу частину суми – 22 793 906, 51 грн. Решта коштів – 5 698 493,49 грн виплачена мінорітарним акціонерам.

       Ігор Кушнір наголосив, що якою б складною не була ситуація в політиці чи економіці країни, «Київміськбуд», як відповідальна компанія, щороку здійснює виплату дивідендів, що дозволяє спрямовувати ці кошти на розвиток Києва та нагальні потреби міста.