КИЇВМІСЬКБУД ВИПЛАТИВ ДИВІДЕНДИ ЗА 2017 РІК

       Холдингова компанія «Київміськбуд» завершила виплату акціонерам дивідендів за результатами своєї діяльності у 2017 році. На Загальних зборах акціонерів у квітні було проголосовано, що сума відрахувань складатиме 40% від чистого прибутку забудовника.

       За словами Голови правління-президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, це рекордний за останні роки відсоток від чистого прибутку компанії.

       «Акціонери «Київміськбуду» щороку стабільно отримують дивіденди від доходу компанії. За підсумками роботи в 2017 році було прийнято рішення збільшити відсоток, який піде на виплату – компанія перерахувала 40% від чистого прибутку. У гривневому еквіваленті сума становить майже 28,5 млн», – сказав Ігор Кушнір.

       З огляду на те, що тримачем 80% акцій є місто, саме в бюджет Києва спрямовано більшу частину суми – 22 793 906, 51 грн. Решта коштів – 5 698 493,49 грн виплачена мінорітарним акціонерам.

       Ігор Кушнір наголосив, що якою б складною не була ситуація в політиці чи економіці країни, «Київміськбуд», як відповідальна компанія, щороку здійснює виплату дивідендів, що дозволяє спрямовувати ці кошти на розвиток Києва та нагальні потреби міста.