«КИЇВМІСЬКБУД» ВИЙШОВ ПРИБИРАТИ СТОЛИЦЮ

  Весняні суботники для «Київміськбуду» – добра традиція. Минулого року працівники холдингу висадили 90 лип вздовж Дніпровської набережної. Процес очолював особисто  президент компанії Ігор Кушнір. Нині вийшли всім колективом облаштовувати дитячі майданчики на Печерську і озеленювати столичні Позняки.

На толоку «Київміськбуд» традиційно приходить цілими сім’ями.  Фарбувати дитячі майданчики – улюблена справа молодшого покоління «київміськбудівців». Особливо, коли дорослі довіряють справжні пензлі, а оновити треба гірку, пірамідку і цілого крокодила.

Поки працівники двох департаментів впорядковували  майданчики, основна ударна сила «Київміськбуду» займалась прибиранням та озелененням столичних Позняків.  У цьому мікрорайоні чи не кожний будинок збудований Холдингом, а тому садили дерева з особливою любов’ю.

  Ольга Грицина, голова  профспілкової організації «Київміськбуду»,  говорить, що нікого вмовляти вийти в суботу попрацювати на свіжому повітрі не доводилось.

«Люди з задоволенням хотіли б допомогти, щоб облагородити мікрорайон, в якому ми будуємо такі прекрасні будинки», – сказала вона.

Минулого року «київміськбудівці» прибирали територію біля пам’ятника Магдебурзькому праву, а потім на набережній висадили алею лип, адже Київ завжди вважався одним з найзеленіших міст Європи.

«Всі липи на набережній прийнялись і прикрашають наше місто. А сьогодні ми висаджуємо 600 кущів і 30 дерев, а також прибираємо територію від сміття, – розповідає директор Департаменту з адміністративних питань Юрій Зубко. – Генератор всіх наших суботників Ігор Миколайович Кушнір, який уміє з будь-якої справи зробити приємне свято, як скажімо, сьогодні – кава і чай з бубликами від нашої столової, та ще й на свіжому повітрі, йде залюбки. Всі прийшли з задоволенням, всі радісні, усміхнені і так у «Київміськбуді» завжди», – підкреслює він. 

Особливо хочеться відзначити, настрій з яким люди вийшли прибирати Київ після зими. І ту велику любов до рідного міста, з якою замітали, копали, збирали сміття, садили дерева і кущі. І навіть мріяли, як виросте у цьому дворі посаджена ялинка і як наряджатимуть її мешканці на Новий рік.

«Чиста столиця починається з мене», так звучить цьогорічне гасло загальноміського суботника, яке об’єднало понад 10 тисяч мешканців Києва. І справді, чистота і затишок київських вулиць починається з кожного з нас.