«КИЇВМІСЬКБУД» ЗАКІНЧИВ РЕМОНТ ПІСЛЯ ПОЖЕЖІ У КВАРТИРІ УЧАСНИКА АТО

Колектив Холдингової компанії відремонтував після пожежі квартиру багатодітної родини

Займання в квартирі на проспекті Героїв Сталінграда сталося в жовтні. На той час тато, Сергій Єфімов, знаходився у зоні проведення АТО. Мама відлучилась лише на декілька хвилин на пошту, в квартирі дітки залишились самі. У цей час розпочалася пожежа. Дівчата зуміли  зорієнтуватися, як їм поводитися, а старша Діана навіть здогадалася, як захистити від диму молодшу сестричку. На щастя, всі залишились живими і здоровими, але житло сильно постраждало. В родині розуміли, відремонтувати квартиру не під силу, адже доходів вистачає лише на прожиття, а тому звернулись по допомогу.

Разом із волонтерами на допомогу родині прийшла Холдингова компанія «Київміськбуд», яка значну частину зусиль та коштів спрямовує на благодійну діяльність.

  За словами Максима Онищенка, директора ТОВ «БК «Оздоббуд», який був відповідальним за ремонт, зі сторони будівельного холдингу не було жодної затримки з матеріалами, поспішали допомогти родині, яка змушена була переїхати у тимчасове житло.

«Старались допомогти родині вчасно, адже розуміли, що сім’я залишилась без житла. Нам треба було виконати всі оздоблювальні роботи, включаючи встановлення віконних конструкцій, дверей, покласти підлогу, зробити штукатурку, поклеїти шпалери, відремонтувати санвузли, зробити підвісну стелю. І от сьогодні ми завершуємо всі роботи», – розповів він.

Дітлахи оцінили роботу працівників Київміськбуду, а молода багатодітна мама не переставала дякувати компанії і бажати усіляких гараздів.

«В першу чергу, хотіла б подякувати «Київміськбуду», тому що їх допомога неоціненна. Тому що, якби вони не допомогли, я не знаю, як би склалося наше життя далі. Ця трагедія дається взнаки і в психологічному стані, і ось ця допомога будівельників, вона стали справжнім порятунком для нас», – ледь стримує сльози Анастасія Єфімова.

Аби багатодітна родина жила щасливо в своїй оновленій квартирі –  будівельники своєю чергою зичать їм добра і спокою.

«Ремонт закінчили, залишається побажати людям добра та затишку, щоб в них залишалися лише добрі спогади про Холдингову компанію «Київміськбуд»,- говорить Максим Онищенко, директор  ТОВ «БК «Оздоббуд».

Впевнені, що так і буде, зазначає Керуючий справами ПАТ «ХК «Київміськбуд» Юрій Зубко, адже прославлений холдинг відомий не тільки своїми будівельними звершеннями, а й добрими справами.

«Звичайно ремонт в згорілій квартирі – це окремий випадок, потрібна була термінова допомога людям і ми її надали. А загалом, у «Київміськбуді» з великою увагою ставляться до поняття соціальна відповідальність. І не час від часу, а на постійній основі допомагаємо і нашим ветеранам, і дітям-сиротам, і учасникам АТО, і госпіталю. Можливо це вже заїжджена фраза «чужої біди не буває», але для нас вона як гасло компанії, яке сповідує і президент Ігор Кушнір, і весь колектив», – говорить він.

Добрі справи «Київміськбуду» підтверджені 60-річною історією будівельного холдингу, в якому ніколи не було і не буде байдужих людей.