КИЇВМІСЬКБУДУ – 64

       Холдингова компанія «Київміськбуд» 17 травня святкує 64-тий день народження.

КИЇВМІСЬКБУДУ – 64

       Історія прославленого забудовника почалась зі створення у 1955 році Головного управління житлового і цивільного будівництва при Київському міськвиконкомі на базі спеціалізованих підприємств м. Києва. Головним завданням «Головкиївміськбуду» на той час було збільшення обсягів житлового та цивільного будівництва в столиці України, впровадження індустріальних методів житлового будівництва.

       Уже в перші роки роботи новостворена компанія у кілька разів перевищила обсяги будівництва, що виконували організації, які увійшли до його складу. А вже через десять років будівельну потужність вдалось збільшити майже в 30 разів.

      Створення домобудівних комбінатів дало можливість почати в Києві багатопанельне домобудівництво, яке значною мірою поліпшило умови життя киян. Перший 5-поверховий панельний будинок був побудовний на бульварі Дружби Народів вже в 1958 році.

       Силами працівників «Київміськбуду» збудована переважна більшість унікальних об’єктів, які прикрашають місто: готелі «Славутич», «Либідь», «Київ», меморіальний комплекс Великої Вітчизняної війни, телецентр «Олівець», автовокзал «Південний», НСК «Олімпійський», 996 закладів освіти і 201 охорони здоров’я, тисячі кілометрів інженерних мереж, відновлено десятки культурних і спортивних центрів, відреставровано багато пам’яток архітектури. 

       Загалом за 64 роки роботи «Київміськбудом» зведено понад 45 мільйонів кв.м. нерухомості, майже 6,5 тисяч житлових будинків, в яких проживає більш як 2 млн киян.

КИЇВМІСЬКБУДУ – 64

       З нагоди свята трудовий колектив привітали Голова правління – президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір, Голова Наглядової ради Володимир Слончак, член Наглядової ради Андрій Гудзь, депутати Київради і партнери. Разом з вітальними словами головному забудовнику Києва бажали стабільності, розвитку і нових проектів.

      З Днем народження, «Київміськбуд»!