«КИЇВМІСЬКБУД» ОТРИМАВ НАЦІОНАЛЬНУ ПРЕМІЮ «ВИБІР КРАЇНИ»

Холдингова компанія «Київміськбуд» отримала національну премію «Вибір країни – 2019». Премія вручається щорічно компаніям-переможцям, які зробили вагомий внесок у розвиток країни. Для визначення переможців застосовується комплексна модель, яка охоплює аналіз фінансових показників діяльності та ринкової позиції підприємства у динаміці.

«КИЇВМІСЬКБУД» ОТРИМАВ НАЦІОНАЛЬНУ ПРЕМІЮ «ВИБІР КРАЇНИ»

За словам Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, відзнака є результатом роботи компанії за минулий рік.

«Будь-яка нагорода чи відзнака – це завжди гордість та відповідальність одночасно. Щодня команда «Київміськбуду» докладає чимало зусиль, аби компанія залишалась лідером галузі. Зважаючи на сьогоднішню національну  премію – нам вдається! У подальшому маємо багато планів: закінчити вже розпочаті комплекси, вивести на ринок нові, довести до логічного завершення об’єкти «Укрбуду». Тож маємо працювати, не покладаючи рук. Адже лідерство це не лише визнання, а й беззаперечне виконання своїх зобов’язань», – зазначив Ігор Кушнір.

«КИЇВМІСЬКБУД» ОТРИМАВ НАЦІОНАЛЬНУ ПРЕМІЮ «ВИБІР КРАЇНИ»

Премія «Вибір країни» діє з 2014 року. Рейтингування охоплює більше 200 000 підприємств у 150+ категоріях ділової активності. У рамках премії переможець визначається шляхом об’єктивного аналізу даних Держкомстату за вибіркою по КВЕД  та маркетингових даних за методикою «Esomar» – однієї з найбільш впливових дослідницьких асоціацій у світі.