КИЇВРАДА ЗВІЛЬНИЛА ОБ’ЄКТИ «УКРБУДУ» ВІД ПАЙОВОЇ УЧАСТІ

Депутати Київської міської ради підтримали проект рішення  «Про звільнення об’єктів незавершеного будівництва групи компаній «Укрбуд» від нарахування пайової участі у створенні і розвитку інфраструктури міста Києва». Таким чином, об’єкти корпорації «Укрбуд», які буде добудовувати «Київміськбуд», звільнено від пайових внесків.

«Давайте серйозно ставитися до питання про підтримку вкладників «Укрбуду». У нас є проект рішення про звільнення від пайової участі об’єктів «Укрбуду». Зараз «Київміськбуд» взявся за добудову ще шести об’єктів. Це важливо, бо тисячі людей чекають на своє житло, в будівництво якого вже вклали кошти», – зауважив мер столиці Віталій Кличко  на початку засідання Київської міської ради.

КИЇВРАДА ЗВІЛЬНИЛА ОБ’ЄКТИ «УКРБУДУ» ВІД ПАЙОВОЇ УЧАСТІЗа словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, який був присутній під час засідання, відповідне рішення суттєво знизить фінансове навантаження на Холдингову компанію у питаннях добудови об’єктів «Укрбуду».

«Звільнення від сплати пайових внесків – одне із ключових у процесі передачі об’єктів «Укрбуду». Враховуючи і так мінусовий фінансовий баланс цих ЖК, а на їх добудову не вистачає 2,1 млрд грн, такий крок дозволить втриматись від жорсткого «мінусу». На сьогоднішній день Холдингова компанія «Київмськбуд» робить усе можливе та шукає різноманітні законні механізми зниження фінансового навантаження стосовно добудови комплексів «Укрбуду». І сьогоднішнє рішення – велика допомога не лише Холдинговій компанії, а й 13 тис. родин інвесторів», – зазначив Ігор Кушнір.

 Нагадаємо, на сьогоднішній день «Київміськбудом» в цілому прийнято 11 об’єктів корпорації «Укрбуд». Це ЖК «Пектораль», «Новомостицький», «Сонячна Рів’єра», «Харківський», «Гармонія», «Кирилівський гай», «Гвардійський», «Freedом», «Lake house», «Twin house», «Urban park». Триває робота щодо прийняття інших 9 житлових комплексів та БЦ. В цілому «Київміськбуд» приймає 21 об’єкт корпорації «Укрбуд».