КОЛИ СРІБЛО ДОРОЖЧЕ ЗОЛОТА: «КИЇВМІСЬКБУД» У РЕЙТИНГУ «РЕПУТАЦІЙНІ АКТИВІСТИ»

Четвертий рік поспіль Холдингова компанія «Київміськбуд» стає однією з кращих будівельних компаній України в Національному рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні активісти».КОЛИ СРІБЛО ДОРОЖЧЕ ЗОЛОТА: «КИЇВМІСЬКБУД» У РЕЙТИНГУ «РЕПУТАЦІЙНІ АКТИВІСТИ»

«Рейтинг якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні активісти» –  спосіб відзначити досягнення компаній (і вітчизняних, і українських підрозділів міжнародних корпорацій), які домоглися значних результатів на ринку», – зазначають організатори.

За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, репутація є одним з основних активів компанії.

КОЛИ СРІБЛО ДОРОЖЧЕ ЗОЛОТА: «КИЇВМІСЬКБУД» У РЕЙТИНГУ «РЕПУТАЦІЙНІ АКТИВІСТИ»

«З кожним побудованим квадратним метром «Київміськбуд» зміцнює свою репутацію. Це найголовніший нематеріальний капітал компанії. Він створювався роками! І саме він дозволяє конвертувати довіру інвесторів в реальні фінансові показники. Компанії довіряють, квартири купують поколіннями! Це і є результат стабільної позитивної репутації», – зазначив Ігор Кушнір.

Номінанти рейтингу оцінювалися за такими критеріями, як репутаційна стабільність, медіа активність, інноваційний підхід, іміджевий капітал корпоративної соціальної відповідальності, антикризова стійкість.