Керівники Холдингової компанії привітали колектив і ветеранів «Київміськбуд» із 59 річницею з дня створення компанії.
Віце-президент «Київміськбуду» Світлана Новохацька від імені керівництва подякувала колективу, зазначивши, що завдяки щоденній наполегливій праці кожного працівника Холдинг сьогодні має успішну історію.
«Коли дивишся на логотип, де написано «1955», відразу відчуваєш якусь велич. Уявіть, після війни, зруйноване місто, і створюється будівельна компанія, на яку покладена місія відбудувати місто: житло, соціальну сферу, дитячі садочки, школи. Напевно, у Києві немає ні те щоб району, а вулиці, де б не було збудовано будинку «Київміськбудом». Як каже наш президент, Ігор Миколайович Кушнір, цю планку, яку підняв Холдинг, дуже важко нести, але ми з колективом робимо все можливе, аби так було, аби були задоволені усі інвестори. За стільки років роботи не було жодного нарікання від інвесторів щодо недобудованої квартири чи будинку, чи що немає дитячого майданчика», – сказала С. Новохацька.
Також, вона зачитала урочисте привітання від Віце-прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана і вручила ветеранам компанії особливий подарунок – книгу про «Київміськбуд».
У свою чергу від імені ветеранів організації до всіх присутніх звернувся Герой Соціалістичної праці Іван Іванович Бушма. Він подякував керівництву за увагу і постійну турботу про старійшин компанії, а також, згадав, з якою відповідальністю і особливим ентузіазмом відбудовували після війни зруйнований Київ.
Підтримав колегу і ветеран «Київміськбуду» Павло Єрмолайович Орловський, який зазначив, що особисто його внесок у «Київміськбуд» рахується не тисячею квадратних метрів, а мільйоном.
«Побудовано більше 40 шкіл, побудовано більше 60 дисадочків, 3 кінотеатри і 1 млн квадратних метрів житла для киян – ось моя участь у роботі «Київміськбуду», – сказав Орловський.
Радник глави правління Дмитро Йосипович Гуленко працює у компанії майже 20 років. Він згадав свою історію, пов’язану з «Київміськбудом» і побажав ветеранам здоров’я і довгих років життя.
«Я пам’ятаю, коли я прийшов, це було 18 років тому… «Київміськбуд» – це місто в місті, іншого кращого та потужнішого підприємства у державі немає зараз, і не було тоді. якщо взяти історію, то «Київміськбуд» був створений на базі «Хрещатикбуд», а потім ми переросли. Це дуже велика історія, я листав книжку і аж гордість піднімається. Які масиви нами збудовані! І Троєщина, і Русанівка, і Виноградар, – усе раніше будували ми. На Оболоні ми працювали 25 років!
Ветеранам «Київміськбуду» бажаю здоров’я, і щоб ще довго вони приходили до нас, пам’ятали, згадували. Зі святом!», – сказав Д.Гуленко.
З нагоди 59-річчя Київміськбуду в компанії було прийнято рішення видати першу книгу про історію холдингу та його працівників.
Серед авторів видання Ян Давидович Ольшанецький, людина, яка працюючи директором музею «Київміськбуду», дбайливо збирав і архівувати всі матеріали, пов’язані з роботою та історією Холдингу. Він не дожив до виходу книги у світ, але про нього, звичайно ж, не забули. Подяка від президента компанії і перший примірник книги вручили доньці Яна Давидовича.
Однак зауваження до книги у ветеранів знайшлося відразу ж. На обкладинці треба відзначити – том перший, сказали вони. Тому що 59 – тільки початок. Історія продовжується.