КОМАНДА «КИЇВМІСЬКБУДУ» – ПРЕТЕНДЕНТ НА ПЕРЕМОГУ В ЧЕМПІОНАТІ «БІЗНЕС ЛІГА КИЄВА» З МІНІ-ФУТБОЛУ

Завершено першу частину чемпіонату з міні-футболу «Бізнес Ліга Києва» сезону 2012/2013. Це найбільший аматорський футбольний турнір України, в якому беруть участь понад 100 команд підприємств та компаній Києва.
Учасник турніру – команда «Київмісьбуд» 12 січня в останньому  груповому матчі перемогла команду «Кепітал Трейд» 4:2. Вирішено першу частину завдання – вихід до 6 найкращих команд турніру, які протягом лютого-березня 2013р. визначать переможця змагань.
Успішний виступ в турнірі ще раз підтверджує лідерство бренду «Київміськбуд» не тільки на ринку будівництва,  але і в спортивно-соціальних проектах.
З цієї нагоди Президента Холдингової компанії  «Київміськбуд» Ігоря  Кушніра, тренерський штаб та гравців команди привітав голова київської міської державної адміністрації Олександр Попов.
Команда «Київміськбуд» укомплектована тренерським штабом і гравцями національної збірної команди України з пляжного футболу. Проведена робота є першим етапом підготовки України до участі в фінальній частині Чемпіонату світу з пляжного футболу, який відбудеться 18-28 вересня 2013 року на Таїті.
Київ – базове місто підготовки команди України з пляжного футболу. В 2012 році в Гідропарку за підтримки Київської Міської Державної Адміністрації та Державної служби молоді та спорту України створено сучасну базу «Місто Спорту» для футболу та пляжних видів спорту. Цьогоріч на День Києва «Місто Спорту» прийматиме міжнародний відбірковий турнір Чемпіонату Європи з пляжного футболу.