КВАРТИРИ У СЕРЦІ СОЛОМ’ЯНКИ ЗІ ЗНИЖКОЮ ДО -15%

 Компанія пропонує до реалізації квартири у двох новобудовах

Квартира у одному з центральних районів столиці, де поєдналися найбільші транспортні артерії міста, розважальні комплекси та комфортний затишок відпочинку, стала ще доступнішою. «Київміськбуд» пропонує до реалізації нерухомість у новобудовах за адресами: вул. Освіти, 16 та 16-А.

 

25-поверхові каркасно-монолітні житлові будинки знаходяться на різних ступенях готовності. Роботи зі зведення будинку на Освіти, 16-А майже на завершальній стадії. Тоді як на сусідній ділянці тривають першочергові будівельні роботи.  Це дозволяє інвестору придбати квартиру на умовах, вигідних саме для нього. Адже вартість квадратного метра «на рівні котловану» значно нижча, ніж на подальших етапах будівництва.

 

Зараз на квартири у вищевказаних об’єктах діє чимала знижка. За умови стовідсоткової оплати вартості житла, інвестор отримає знижку -15%. Сплативши 50% вартості – знижка становитиме 7,5%. Враховуючи те, що один із об’єктів на перших стадіях будівельних робіт – вартість квартири приємно здивує.

Територіально житловий комплекс розташований недалеко від проспекту Валерія Лобановського (Червонозоряний проспект) та Севастопольської площі. У зоні пішохідної доступності житлового комплексу знаходяться станції метро “Вокзальна ” та “Політехнічний інститут”.

У безпосередній близькості розташовані супермаркети, ресторани, бібліотека, парки, кінотеатри, лікарні.

 

Поряд з новобудовою  – дитячий садок, школи, Київський національний університет будівництва та архітектури, Інститут історичної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова, Національна академія оборони України Міністерства оборони України, Національна академія внутрішніх справ.

Звертаємо вашу увагу на те, що усі адміністративні справи щодо проведення будівельної діяльності на земельних ділянках за адресами вул. Освіти та вул. Освіти, 16-А врегульовано, компанія має повний пакет дозвільних документів.