КРАЩИЙ ТОП-МЕНЕДЖЕР РОКУ ТА ЛІДЕР БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ: КИЇВМІСЬКБУД ОТРИМАВ НАГОРОДИ ВІД IBUILD

Щороку Конфедерація будівельників України відзначає найбільш успішних та результативних гравців галузі. За результатами роботи у 2021 році у рамках ІХ Всеукраїнської будівельної премії IBUILD також були роздані відповідні нагороди. “Київміськбуд” отримав звання “Лідер будівельної галузі”, а Голова правління — президент Ігор Кушнір став кращим топ-менеджером року.

КРАЩИЙ ТОП-МЕНЕДЖЕР РОКУ ТА ЛІДЕР БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ: КИЇВМІСЬКБУД ОТРИМАВ НАГОРОДИ ВІД IBUILD

«Ігор Кушнір очолює Київміськбуд з 2012 року. Отримавши підприємство у напів задовільному стані, за роки своєї роботи зумів не лише втримати його, але й наростити економічні показники та кількість зданих щороку в експлуатацію квадратних метрів.

Холдингова компанія «Київміськбуд» саме під керівництвом Ігоря Кушніра на сьогоднішній день є одним з найбільш стабільних і вагомих забудовників на ринку нерухомості столиці», – зазначають у Конфедерації будівельників.

Дякуючи за визнання, Ігор Кушнір зазначив, що на сьогоднішній день Холдингова компанія дійсно залишається одним із найбільш стабільних та надійних забудовників.

“Що таке лідерство? Це коли ти піднявся на один раз більше, ніж упав. У «Київміськбуду» бували різні часи. І навіть останніми роками компанія нерідко стикалася з тими чи іншими труднощами. Але вони не ламають, а загартовують — ось у цьому й проявляється лідерство.

Я пишаюся тим, що мені випала можливість керувати компанією з таким ім’ям та історією. Це зобов’язує утримувати планку. Але також я пишаюся тими результатами, які компанія має на сьогоднішній день. Усі наші нагороди – заслужені!

Окремо хочу сказати щодо «кращого топ-менеджера». Це не стільки моя нагорода, як кожного з команди «Київміськбуду». Тому що вони є стовпами, на яких тримається наше «будівельне небо». І без кожного з них нічого не було б!

Велике спасибі КБУ за нагороди та визнання! Це завжди приємно!”, – зазначив Ігор Кушінр.