МІНРЕГІОН ІНІЦІЮЄ ЗБІЛЬШЕННЯ У 2014 РОЦІ ФІНАНСУВАННЯ ПРОГРАМ ДОСТУПНОГО ЖИТЛА.

  Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ працює над пропозиціями щодо виділення бюджетних коштів у 2014 році як на діючі житлові програми, так і на розгортання нових соціальних ініціатив по забезпеченню населення доступним житлом.

3 млрд. гривень пропонується спрямувати у 2014 році для реалізації державних програм по забезпеченню громадян доступним житлом. Ці кошти, на думку Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Темника, дозволять забезпечити житлом 16,6 тис. сімей та додатково залучити понад 2 млрд. гривень кредитних ресурсів банків та власних коштів громадян.
Збільшити обсяги житлового будівництва у міністерстві планують за рахунок забудови перспективних земельних ділянок та відродження робіт на незавершених об’єктах будівництва. Таких на початок року було понад 3,5 тисячі, сьогодні активні будівельні роботи вдалося відновити на 1,3 тисячі  «недобудов».
Геннадій Темник доручив місцевим органам влади  проаналізувати можливі обсяги будівництва житла на земельних ділянках у наступному році, враховуючи потужності будівельних організацій та підприємств виробників будівельних матеріалів. Також міністр розпорядився сприяти забезпеченню таких ділянок інженерно-транспортною інфраструктурою та фінансуванням, у тому числі за рахунок коштів місцевих бюджетів.
Нагадаємо, що ПАТ «ХК «Київміськбуд» бере участь у реалізації двох державних програм: «Доступне житло: 70 на 30» і «Здешевлення вартості іпотечних кредитів для населення».

«Київміськбуд» залишається надійним учасником державних програм по забезпеченню населення доступним житлом, − підкреслив Віце-президент Холдингової компанії Олександр Мороз. – Ми вже реалізували біля тисячі квартир і у наступному році заплановано передати для участі у програмах ще не менше пів тисячі квартир. Також, хочу зазначити, що Голова правління «Київміськбуду» Ігор Кушнір неодноразово підкреслював, що у разі збільшення попиту населення у «доступних метрах» , компанія готова збільшити обсяг наданих квартир.

МІНРЕГІОН ІНІЦІЮЄ ЗБІЛЬШЕННЯ У 2014 РОЦІ ФІНАНСУВАННЯ ПРОГРАМ ДОСТУПНОГО ЖИТЛА.

«А оскільки «Київміськбуд» орієнтований своєю політикою на соціальні об’єкти, на економічне житло, яке доступне найширшому колу населення, хотілося б, щоб органи місцевої влади приділяли більше уваги таким забудовникам, виділяли земельні ділянки, сприяли у забезпеченні інфраструктури. Це давало б можливість у подальшому ще більше будувати такі квартири для забезпечення житлом найменш захищених верств населення», – наголосив Олександр Мороз.