MIPIM 2013: У ФРАНЦУЗЬКІЙ СТОРОНІ.

  Чотири дні –  з 12 по 15 березня – у французьких Каннах більше 20 тисяч фахівців нерухомості з 80 країн світу боролися не за золоту пальмову гілку, а за багатомільярдні інвестиції в будівельну галузь своєї країни.

Столицю України на спільному стенді разом з міською адміністрацією презентував ПАТ «ХК «Київміськбуд». Ігор Кушнір, президент Холдингової компанії, вважає, що країна, яка хоче залучити інвесторів, обов’язково повинна брати участь у таких заходах, як виставка MIPIM в Каннах. Тому що кожен рік – це нові відкриття в області створення і реалізації сучасних і унікальних проектів у сфері нерухомості.
«Треба їхати показувати, – сказав він на підсумковій прес-конференції в КМДА. – Ми вперше брали участь у такій масштабній виставці, як MIPIM, і як показала практика, в таких виставках, у таких зборах фахівців нерухомості нам потрібно брати участь якомога частіше».

MIPIM 2013: У ФРАНЦУЗЬКІЙ СТОРОНІ.

MIPIM 2013: У ФРАНЦУЗЬКІЙ СТОРОНІ.

Але заявити про себе – це тільки перший крок. Набагато складніше знайти реальні гроші і умовити потенційних інвесторів, що проект дійсно вартує уваги. Як виявилося, до фахівців і можливостей «Київміськбуду» особлива увага.
«Ми встановили відносини з двома російськими обласними центрами – Новгородом і Єкатеринбургом, – розповів Ігор Кушнір на прес-конференції в КМДА.  – Можливо, будемо будувати у них два стадіони на 80 тисяч і 60 тисяч місць до 2015 року. На сьогоднішній день ми отримали письмове підтвердження від цих областей про готовність співпрацювати з нами. Зараз йде обмін документацією і переговори».

MIPIM 2013: У ФРАНЦУЗЬКІЙ СТОРОНІ.

За чотири дні були організовані і проведені більше 30 зустрічей з представниками міжнародних інвестиційних компаній, банків, інвестфондів, передовими світовими архітектурними майстернями та дизайнерами з країн Європи, Азії, США.
Більше 10 000 гостей MIPIM 2013 відвідали презентацію київського стенду: «KyivWelcomesYou: city’skeyprojects», яка відбулася 13 березня. Українська делегація акцентувала увагу гостей виставки на тому, що Київська влада і найбільші девелопери Києва зацікавлені у розвитку масштабних інфраструктурних і комерційних проектів спільно з провідними транснаціональними компаніями.

MIPIM 2013: У ФРАНЦУЗЬКІЙ СТОРОНІ.

MIPIM 2013: У ФРАНЦУЗЬКІЙ СТОРОНІ.

Серед проектів, які українська делегація презентувала в Каннах: четверта гілка Київського метрополітену на ж/м Троєщина, новий діловий район «Київ Сіті», туристичні об’єкти в рамках стратегічної ініціативи «Дніпровська перлина», ІТ-паркBionicHill.
ПАТ «ХК «Київміськбуд» представив масштабний житлово-офісний комплекс еліт-класу «Златоустівський» і  новий житловий квартал на вул. Анрі Барбюса, будівництво якого почалося в 2013 році.

MIPIM 2013: У ФРАНЦУЗЬКІЙ СТОРОНІ.

MIPIM 2013: У ФРАНЦУЗЬКІЙ СТОРОНІ.

Виставка щорічно стає джерелом найбільш цікавих новин зі світу нерухомості. Цей рік також не став винятком. Новинкою MIPIM-2013 став сегмент інноваційних технологій в будівництві, а також форми реалізації соціальних програм щодо забезпечення громадян житлом.
«Програми, подібні президентської ініціативі «Доступне житло», успішно працюють в Туреччини і Бразилії, – розповів глава «Київміськбуду» Ігор Кушнір.  – Найголовніша відмінність в тому, що погашення кредиту йде безпосередньо від держави банкам, а не через фізичну особу, яка бере участь у цій програмі. Друга відмінність – чітко визначено, хто має право брати участь у такій програмі, а також можливість брати участь таких програмах громадянам із різними доходами».

MIPIM 2013: У ФРАНЦУЗЬКІЙ СТОРОНІ.

MIPIM 2013: У ФРАНЦУЗЬКІЙ СТОРОНІ.

На сьогоднішній день фахівці «Київміськбуду» разом з експертами профільного міністерства готують пропозиції для розгляду Урядом і депутатами про можливості внесення змін у програму «Доступне житло» з урахуванням зарубіжного досвіду. На думку Ігоря Кушніра, такі зміни дозволять активізувати програму «Доступне житло» та залучити до участі в ній людей з різними фінансовими можливостями.
За результатами форуму вручені нагороди за кращі проекти у сфері нерухомості, в тому числі в галузі туризму і відпочинку, промисловості та логістики, офісної і бізнес-нерухомості, торгівлі. Розіграні призи глядацьких симпатій і окремий приз журі.

MIPIM 2013: У ФРАНЦУЗЬКІЙ СТОРОНІ.

         Довідка: Виставка MIPIM є найбільшим і найавторитетнішим європейським інвестиційним експозиційним форумом. За 24 роки свого існування MIPIM стала місцем щорічного показу своїх досягнень для професіоналів сфери нерухомості, інвесторів, банків, багатонаціональних компаній, міст, муніципалітетів і регіональних об’єднань, зацікавлених в придбанні нерухомості; майданчиком, з якого можна заявити про свої плани і укласти контракти з партнерами з усього світу.