НА ПЕРШОГО СПАСА У «КИЇВМІСЬКБУДІ» ЗГАДУЮТЬ «АВРУМОВИЧА»

Сьогодні видатному керівнику Холдингу Володимиру Аврумовичу Поляченку мало б виповнитися 76.

14 серпня київміськбудівці згадують  Героя України, Заслуженого будівельника і світлу людину – «Аврумовича».

Володимир Поляченко народився саме на Спаса, 14 серпня 1938 року, і усе свідоме життя працював у будівництві. У 1979 році він розпочав кар’єру будівничого у Головкиївміськбуді, і менш ніж за 20 років став керівником прославленого «Київміськбуду».

За часів його керівництва силами «Київміськбуду» зведено десятки столичних житлових районів, побудовано понад пів сотні дитячих садків, запроваджено інвестиційний принцип будівництва. «Я половину Києва побудував», – саме ця фраза повною мірою демонструє значні здобутки роботи Володимира Аврумовича.

НА ПЕРШОГО СПАСА У «КИЇВМІСЬКБУДІ» ЗГАДУЮТЬ «АВРУМОВИЧА»

Близькі та рідні пам’ятають його як людину наполегливу, віддану своїй праці, творчу та надзвичайно активну. Він умів знайти вихід із безвиході і завжди йшов до кінця.

За вагомий особистий внесок в організацію будівельного виробництва Володимиру Поляченку присвоєно Почесне звання “Заслужений будівельник України”, він нагороджений орденами “Знак пошани”, Срібним орденом Св. князя Володимира II ст., повний кавалер ордену “За заслуги”, Почесною грамотою Кабінету міністрів України.

За ініціативи Голови правління – президента ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігоря Кушніра на фасаді будівлі Холдингу встановлено меморіальну дошку Герою України, Заслуженому будівельнику України, Почесному громадянину міста Києва Володимиру Поляченку.

НА ПЕРШОГО СПАСА У «КИЇВМІСЬКБУДІ» ЗГАДУЮТЬ «АВРУМОВИЧА»