НА ВСЮ НЕРУХОМІСТЬ У ГОЛОСІЇВСЬКОМУ РАЙОНІ ЗНИЖКА -15%

«Київміськбуд» запроваджує знижку до 15% на квартири, паркінги і творчі майстерні у Голосіївському районі

У одному з найбільш зелених і затишних районів столиці Холдингова компанія зводить кілька об’єктів одночасно. Це житловий комплекс на вул. Академіка Глушкова, 92, будинки на вул. Феодосійській, вул. Дубініна, вул. Козацькій та проспекту Червонозоряний (нині Валерія Лобановського). На початку літа для інвесторів, які б хотіли придбати тут нерухомість, Холдингова компанія запроваджує знижку. Зекономити на купівлі квартири, паркінгу, комерційного приміщення або творчої майстерні можна до 15% за умови повної оплати.

 

Голосіївський – один із найбільших за територією районів Києва.  Саме тут розташовані найбільші паркові масиви: Голосіївський парк культури і відпочинку ім. М. Рильського, парк «Феофанія», Ботанічний сад ім. Гришка, НК «Експоцентр України», парк «Лиса гора» та лісопаркове господарство «Конча-Заспа». Територією Голосіївського району протікають річки Дніпро, Либідь, Віта, Коник. Каскади Голосіївських, Оріховатських та Китаївських ставків прикрашають територію району та міста. А уздовж Дніпровської берегової смуги Голосіївського району знаходяться острови Жуків, Ольжин, Козачий.

 

У районі гарно розвинена інфраструктура, зручні транспортні розв’язки, вдосталь дитячих садочків та шкіл, серед яких гімназія ім. Бойченка, еколого-біологічний ліцей № 116, Український фізико-математичний ліцей ім. Шевченка.

 

Якщо Ви бажаєте жити у зеленому, затишному районі, скористайтесь програмою лояльності від найбільшого забудовника Києва і поспішайте придбати нову квартиру за меншою ціною. Більшість об’єктів, що зводить компанія у Голосіївському районі, вже введені в експлуатацію. Зекономлені кошти знадобляться на облаштування житла чи для відкриття вашого бізнесу. Телефон для довідок: (044) 280-90-11.