НА ЖК «КОЛОМИЙСЬКИЙ» ЗАКІНЧИЛИ ДЕМОНТАЖНІ РОБОТИ

       Повністю завершені демонтажні роботи у будівлі, що реконструюють по провулку Коломийському, 6 у Голосіївському районі столиці. Монолітні роботи по влаштуванню балконних плит на стадії завершення. На 3-4 поверхах проводиться посилення обойм металевих конструкцій,  проводяться роботи з цегляної кладки: внутрішні перегородки ведуться на перших 3-х поверхах, також проводиться цегляна кладка на надбудові (наразі  6-му поверсі).

        Будинок по провулку  Коломийському, 6 – це ідеальний вибір для сучасних людей, які цінують життя на природі, в одному з найчистіших, найзеленіших районів Києва, і в той же час мають можливість перебувати у центрі подій, діставшись до центру столиці за лічені хвилини.

       Зручну транспортну доступність забезпечують розташовані поруч Голосіївський проспект та вулиця Васильківська. Цими шляхами за 7 хвилин на будь-яким видом громадського транспорту можна дістатися Деміївської площі або Виставкового центру.

       У пішохідній доступності (10 хвилин) знаходяться станції метро «Васильківська», трохи далі — «Голосіївська» та «Виставковий центр».