НАМ – 62!

17 травня 1955 року при Київському міськвиконкомі шляхом об’єднання 29 підприємств і організації 16-ти міністерств та відомств був створений Головкиївбуд. У його складі було сформовано п’ять загальнобудівельних, чотири спеціалізованих трестів, а також Спеціальне електромонтажне управління.

Історія «Київміськбуду» – це історія відбудови і розбудови післявоєнного Києва. Розроблений і запроваджений «київміськбудівцями» індустріальний метод будівництва дозволив переселити людей з бараків і гуртожитків у економічні «хрущівки», пізніше – у «панельки», що допомогло на певний час вирішити гостре питання  нестачі житла в українській столиці. Пізніше, саме у «Київміськбуді» розробили схему будівництва житла за інвестиційним принципом, що не тільки врятувало галузь у складних 90-х роках ХХ століття, а й започаткувало новий етап економічного розвитку країни. Адже, як відомо, поруч із будівельниками працює 5-10 суміжників. Відповідно, створюються нові робочі місця, сплачується більше податків, зростає місто і країна.

НАМ – 62!

 

Сьогодні Київміськбуд – це найпотужніший фінансово-будівельний комплекс із величезним багаторічним досвідом будівництва, в складі якого об’єднані найвідоміші будівельні організації столиці, а також багатьох міст України. Компанія зводить сучасне, комфортне житло для самих широких верств населення, будує школи, лікарні, дитсадки, інститутські корпуси і навіть стадіони Національного значення.

Вітаючи трудовий колектив з днем народження,
 Голова правління – президент «Київміськбуду» Ігорь Кушнір зазначив, що сьогодні у столиці немає вулиці, на якій би компанія не залишила свій слід.

«Житлові будинки, школи, поліклініки, дитсадки, університети, готелі, вокзали і стадіони, навіть розв’язки і дороги – справа рук «Київміськбуду». Кілька років тому компанія потрапила в Книгу рекордів України з найбільшою в країні кількістю побудованих квадратних метрів.

Будівлі – це не тільки цегла і бетон. Це в першу чергу люди! Інженери, архітектори, проектувальники, кошторисники, кранівники, муляри – все ті, хто має відношення до будівництва! Це їх сили, щоденний багатогодинний працю, терпіння, професіоналізм і наполегливість.

У 62 день народження «Київміськбуду», хочу сказати велике спасибі всім і кожному, хто працює в компанії. Всім підрядникам, партнерам і причетним! Завдяки вашим умінням і завзятості, сьогодні ми маємо найпотужнішу, стабільну і перспективну компанію України!

Точно знаю: Київміськбуд» не підведе! Оберігаючи історію і репутацію, будемо множити успіхи, нарощувати потужності, будувати нове житло для щасливих людей! І по-іншому бути не може! Зі святом!», –  підкреслив Ігор Кушнір.

За роки діяльності колективом «Київміськбуду» зведено понад 45 мільйонів квадратних метрів житла. Майже 7 тисяч будинків, 200 закладів охорони здоров’я, 946 шкіл і дитсадків, прокладено тисячі кілометрів інженерних мереж, збудовано сотні визначних об’єктів культурного значення, відреставровано десятки пам’яток історії. І зупинятися на досягнутому Правління компанії не збирається. Як і змінювати гасло, під яким понад шість десятиліть трудиться колектив – ми будуємо майбутнє!