«НЕ СТАРІЮТЬ ДУШЕЮ ВЕТЕРАНИ»

Напередодні 68-ої річниці Великої Перемоги «Київміськбуд» привітав своїх ветеранів.

Їх залишилось зовсім мало. Дев’ятеро. Учасники Великої Вітчизняної війни, Герої Соціалістичної праці, діти війни. Увінчані орденами і медалями за бойові і трудові подвиги, ветерани приймали поздоровлення від трудового колективу.

         Перший віце-президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Сергій Соловей по-синівські, щиро й сердечно привітав ветеранів і зачитав поздоровлення від імені Правління, президента компанії Ігоря Кушніра і всього дружного колективу «Київміськбуду». Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто не повернувся з війни, і тих воїнів, що пішли з життя вже у мирний час.

– Перш за все, це 50 мільйонів громадян, які загинули у роки війни, з них понад 20 мільйонів радянських громадян, в тому числі і українців, а також тих воїнів Великої Вітчизняної війни, які пішли з життя у мирний час, – сказав Сергій Соловей.

Також, він повідомив сумну новину, що з часу останньої зустрічі пішли з життя Петро Олексійович Степанчук і Іоан Давидович Ольшанецький. А тому, побажав ветеранам здоров’я і довгих років життя, щоб наступну річницю Перемоги зустріти у такому складі.

Сергій Соловей розповів ветеранам про те, що вже рік «Київміськбуд» допомагає Всеукраїнській організації «Закінчимо війну», яка займається пошуком і перепохованням останків воїнів, загиблих у роки війни й так і не похованим по людські. Учасники зустрічі переглянули фото-звіт з останньої події – передачі останків російського воїна Миколи Васильєва, що загинув у 1944-му біля селища Келеберда, Кременчуцького району, Полтавської області.

         Олександр Бабич, директор департаменту кадрової політики і секретаріату зачитав наказ Голови правління – президента ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігоря Кушніра про вручення до Дня Великої Перемоги подарунків ветеранам Холдингової компанії. В свою чергу Перший віце-президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Сергій Соловей запевнив присутніх, що підтримка і турбота про ветеранів завжди була і буде одним з найголовніших соціальних зобов’язань компанії. Всіх учасників Великої Вітчизняної війни, хто вже не в змозі приїхати до Холдингу, привітали на дому.

Від імені ветеранів Холдингової компанії слово взяв Герой Соціалістичної праці Іван Іванович Бушма. Він подякував Правлінню і колективу за теплі слова і побажання і підкреслив, що всі роки, які вони, ветерани, перебувають на заслуженому відпочинку, отримують дійсно велику підтримку і допомогу від «Київміськбуду».  І завжди можуть прийти сюди, як у рідний дім, де їм завжди раді, як найбажанішим гостям.

– Кожен з нас все своє трудове життя віддав «Київміськбуду», – сказав Іван Іванович. – Звичайно, приємно зараз, коли така передова техніка на будівництві, коли впроваджуються нові технології, тому що ми працювали зовсім в інших умовах. Уклін усім будівельникам-ветеранам за їх роботу. Ми завжди раді чути про те, які успіхи у нашого колективу, скільки нових красивих будинків було здано, нових сучасних об’єктів побудовано. Від імені своїх колег я хочу привітати вас зі святом, яке, у нас ніхто і ніколи не відбере, бо воїни є в кожній сім’ї, у когось дід загинув на війні, у когось інвалідом залишився. Я бажаю всім вам здоров’я і довгих щасливих років життя.

Опісля урочистостей ветерани розпитали Першого віце-президента Сергія Солов’я про останні події у «Київміськбуді», не забули поцікавитися підшефним дитячим будинком «Малятко», як у Холдинговій компанії турбуються про здоров’я працівників, які плани і завдання ставить перед собою керівництво будівельної компанії. Почутим залишились задоволені; пообіцяли триматися, рокам не здаватися і обов’язково зустріти День Перемоги наступного року у такому ж складі.