МИКОЛАЙ МАНДРУЄ СВІТОМ, ПОДАРУНКИ РОЗДАЄ

У день Святого Миколая, коли за традицією слухняні діти отримують під подушку гостинчика, а неслухняні – різку, працівники «Київміськбуду» влаштували для підшефних вихованців  дитбудинку «Малятко» свято. З гостинцями, солодощами і подарунками до дітей завітав справжній Миколай.

«Сьогодні всі дорослі кладуть подарунки під подушку своїй малечі. Але є дітки, яким нікому той подарунок покласти. Тому до них приходить Миколай від забудовників. І не тільки від нас. Дуже важливо, щоб кожна дитина отримала якийсь добрий подарунок в цей день, день Миколая, тому що багато бажань загадується в цей день, багато сподівань», – говорить Керуючий справами ПАТ «ХК «Київміськбуд» Юрій Зубко.

 

Опіка компанії це не тільки подарунки до свята. «Київміськбуд» із року в рік ремонтує приміщення, оновлює дитячі майданчики, оздоровлює сиріт, допомагає і матеріально, і морально. Навіть у ці непрості часи вихованцям «Малятка» ні в чому не відмовляють. Всі діти, які знаходяться на повному забезпеченні держави, отримали сьогодні сертифікати на купівлю одягу та багато солодощів і фруктів.

 

«Це велике щастя, коли можеш допомогти тому, хто найбільше чекає на диво. Від імені всього холдингу «Київміськбуд» і від президента компанії Ігор Кушніра, я хочу привітати всіх діток і всіх дорослих із святом Миколая. Це дуже світле і казкове передноворічне свято. Ми підготували дітям дуже потрібні подарунки. А концерт, який подарували нам діти – це величезне задоволення. Так само як задоволення бачити їх сяючі оченята і щасливі посмішки», – сказала Віце-президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Світлана Новохацька.

       

Вихованці «Малятка» вже традиційно віддячили чудовим концертом. Діти читали вірші, співали і танцювали, хвалилися ошатною ялинкою та своїм виробами – вишиванками, ляльками-мотанками, витинанками. У  дитбудинку знаходяться 150 діток – 14 сиріт і 136 дітей з сімей, яким потрібне корегувальне виховання. Співробітники «Малятка» майже живуть у закладі і роблять все можливе, щоб допомогти дітям почувати себе в цьому світі люблячими і захищеними.

 

 

Вихованці дитбудинку завжди усміхнені. І в цьому величезна заслуга незмінного директора закладу, Заслуженого вчителя України Лідії Семенівни Литвиненко і її однодумців. Відвідуючи «Малятко» заряджаєшся неймовірним позитивом, говорять представники «Київміськбуду». Адже радість від свята вдвічі більша, якщо ти можеш подарувати свято іншому.