НОВОБУДОВИ НА ГОРЛІВСЬКІЙ, ПАНЕЛЬНІЙ ТА ДРАГОМАНОВА З’ЯВИЛИСЬ У ПРОДАЖУ

На початкових етапах будівництва ціна завжди нижча

ПАТ «ХК «Київміськбуд» інформує, що у продажу компанії з’явилась нерухомість у об’єктах за адресами: вул. Горлівська, 215, вул. Панельна,2 вул. Драгоманова, 35.

Об’єкт на вул. Панельній, 2 являє собою дві сучасні 25-поверхівки, міститимуть по 216 квартир переважно невеликих площ. Перевагою комплексу стане наявність власного теплового пункту, який також передбачений проектом будівництва. Новобудови розміщуватимуться неподалік ст. метро «Лівобережна». Інтерес представляє і сам район – Дніпровська набережна – улюблене місце відпочинку киян та гостей столиці.

На вул. Драгоманова, 35, поряд з палацом спорту “Sport Life”, ліцеєм “Наукова зміна” і гімназією “Діалог”, можна придбати квартиру у сучасному житловому комплексі з каскадної висотністю. У новобудові на 102 квартири кожен зможе знайти житло на свій смак. «Київміськбуд» пропонує різноманітний вибір квартир, який задовольнить найвибагливішого покупця: 46 однокімнатних квартир, 20 двокімнатних, 33 трикімнатні. У комплексі також заплановано одна квартира на чотири кімнати та дві – на п’ять.

Поруч з місцем будівництва – озеро, парк, Дарницька районна державна адміністрація, новий супермаркет “Billa” і “Рибний маркет”, фітнес-комплекси “Спорт Ленд” і “Планета спорт”, ресторани “Пивна дума”, “Domino’s Pizza”, “Східний Експрес”, караоке-клуб MAFIA, кафе-бар” Кара-Кум”, торгові центри і ТРЦ inSilver, а також станція метро “Позняки”.

” alt=”” />

Житловий комплекс на Горлівській, 215 розташований на перетині вул. Вірменська та Горлівська, в місці з розвиненою соціальною і комерційною інфраструктурою. Поруч – школи та дитячі садки, магазини та Парк Партизанської Слави.

Нагадуємо, що на початкових етапах будівництва ціна завжди приємно дивує. Подробиці у відділі продажу (044) 280 90 11.