НОВІ ПЕРЕМОГИ «КИЇВМІСЬКБУДУ»

Конфедерація будівельників України нарешті оголосила  переможців Третьої всеукраїнської премії будівельного ринку IBuild Ukraine-2013. «Київміськбуд» отримав три нагороди.

         Холдингова компанія «Київміськбуд» стала переможцем у двох номінаціях: «Кращий учасник програми «Доступного житла» і «Надійний забудовник», а також була удостоєна звання лауреата у номінації «Генпідрядник року».

НОВІ ПЕРЕМОГИ «КИЇВМІСЬКБУДУ»

Примітно, що надійним забудовником визнали ще дві вітчизняні будівельні компанії – «Ліко-Холдинг» та ПБГ «Ковальська». Вручення нагород відбулося під час засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України. З огляду на поточну ситуацію в країні засновники премії вирішили не влаштовувати гучних святкувань. Провідні забудовники країни зібралися в міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ для першої галузевої зустрічі з профільним міністром, Віце-прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

НОВІ ПЕРЕМОГИ «КИЇВМІСЬКБУДУ»

НОВІ ПЕРЕМОГИ «КИЇВМІСЬКБУДУ»

НОВІ ПЕРЕМОГИ «КИЇВМІСЬКБУДУ»

Новопризначений очільник галузі засвідчив свою повагу присутнім будівельникам і висловив бажання активно співпрацювати і вирішувати нагальні проблеми, серед яких необхідність децентралізації влади так і створення привабливого інвестиційного клімату в країні. Володимир Гройсман звернув увагу на потребу змін у законодавстві, важливість розвитку програм Доступного житла та викорінення корупції.
У свою чергу президент КБУ Лев Парцхаладзе повідомив, що Конфедерація вже ініціювала збір даних про корупціонерів і попросив підтримати цю ініціативу будівельників за для створення Антикорупційного бюро.

 Голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Леонід Рисухін закликав будівельників України вжити заходи для збереження стабільної ситуації на ринку будівництва житла. Він зазначив, що проведення з боку забудовників таких конкретних кроків, як гарантії для громадян, що придбали житло на етапі будівництва, стане позитивним сигналом для ринку в цілому.

НОВІ ПЕРЕМОГИ «КИЇВМІСЬКБУДУ»

НОВІ ПЕРЕМОГИ «КИЇВМІСЬКБУДУ»

НОВІ ПЕРЕМОГИ «КИЇВМІСЬКБУДУ»

 Однім із перших за необхідність підтримувати стабільну роботу галузі виступив Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір, запевнивши інвесторів та партнерів, що ніякі негаразди не повинні впливати на виконання будівельниками своїх зобов’язань. Компанія продовжує зводити об’єкти на 49 будівельних майданчиках, з яких цього річ заплановано ввести в експлуатацію 27, що у метровому еквіваленті складає понад 400 тисяч кв.м. Також, «Київміськбуд» активно розвиває державну програму Доступного житла і є лідером серед забудовників, що неодноразово засвідчено, як міністерством, так і  самими інвесторами. І вже вдруге, премією IBuild Ukraine-2013. Надійність компанії, як одного з кращих забудовників країни, підтверджена багатолітнім досвідом роботи, грамотним менеджментом та кількістю збудованих квадратних метрів, яких на сьогоднішній день понад 44 мільйони.

НОВІ ПЕРЕМОГИ «КИЇВМІСЬКБУДУ»