ВОНИ ЗАХИЩАЮТЬ БАТЬКІВЩИНУ.

18 вересня стартує фінальний турнір Чемпіонату світу ФІФА пляжного футбола.16 кращих збірних команд планети, в тому числі й Україна, визначать короля пляжного футболу сезону 2012-2013 р. Українська збірна вирушила за перемогою за підтримки Холдингової компанії «Київміськбуд».

Вже тиждень збірна України з пляжного футболу готується на Таїті до Чемпіонату Світу. Свій перший матч на турнірі українці проведуть проти команди Сенегалу. Як повідомили у тренерському штабі, акліматизацію хлопці пройшли нормально, погода на острові тепла, вдень температура 26-28 градусів. У режимі по два тренування на день.

Основна арена, де проходитимуть матчі Чемпіонату Світу, вразила наших спортсменів. А ось тренувальними полями київські футболісти оцінили скептично, зазначивши, що тренувальна база в Гідропарку значно краще.

Перший матч наша збірна проведе 18 вересня з Сенегалом 20 вересня з Бразилією, 22 вересня – Іран. Трансляція в прямому ефірі на Першому Національному каналі.

   Президент Асоціації пляжного футболу України Сергій Харченко зазначив, що тренерський штаб і гравці нашої команди провели величезну роботу і тому заслуговують найвищого результату. Сьогоднішній склад збірної України пляжного футболу працює з 2009 року, і для них настає найвідповідальніший момент п’ятирічного цикл . «Головний тренер команди – Сергій Кучеренко та його тренерський штаб вклали в цей склад команди дуже багато сил, енергії, уваги. Хлопці можуть і вміють грати. У цієї команди свій стиль, вони визнані в Європі та світі , їх вже бояться і поважають суперники», – сказав Сергій Харченко.

   Голкіпер Національної збірної команди Віталій Сидоренко підтвердив, що команда готова до боротьби за медалі і настрій у наших футболістів бойовий. «Настрій бойовий. Будемо прориватися до медалей. Всі разом! Тому що зараз у нас дуже досвідчена команда. Ми будемо битися за наші родини, наших уболівальників, тих людей і компанії, які підтримують пляжний футбол в Україні – і  в першу чергу за «Київміськбуд»  і її президента Ігоря Миколайовича Кушніра. Звичайно ж, спасибі нашій Асоціації пляжного футболу України, яка створила ідеальні умови для підготовки до Чемпіонату Світу в Києві та на Таїті, і ми докладемо всіх зусиль, щоб гідно представити нашу країну, наш Київ на Кубку Світу-2013, – запевнив Віталій Сидоренко.

«Київміськбуд» підтримав Національну збірну України і виступив Генеральним партнером Асоціації пляжного футбол. Проводжаючи нашу команду за перемогами, Глава правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд»  Ігор Кушнір побажав спортивній дружині битися з честю і гідністю. «Віримо в кожного гравця нашої команди. Вболіваємо за них. Місія у хлопців не проста. Можна сказати, вони захищають Батьківщину. І нехай Україна ще не завмирає біля екранів під час матчів з пляжного футболу, але цей вид спорту тільки набирає обертів. І у хлопців все попереду. Ми бажаємо їм красивих голів і незаперечних перемог», – сказав Ігор Кушнір.

ВОНИ ЗАХИЩАЮТЬ БАТЬКІВЩИНУ.

Наша збірна: Володимир Гладченко, Костянтин Андреєв, Олександр Корнійчук, Євген Рябчук, Роман Пачев, Віталій Сидоренко, Андрій Борсук,  Андрій Черевко, Олег Сборовскій, Ігор Борсук. Запасні гравці Андрій Євдокимов, Максим Назаренко, Віктор Пантелейчук.

ВОНИ ЗАХИЩАЮТЬ БАТЬКІВЩИНУ.

Тренерський штаб: Юрій Клименко, Геннадій Лунін, Сергій Кучеренко, Олександр Марчук, Сергій Боженко.

ВОНИ ЗАХИЩАЮТЬ БАТЬКІВЩИНУ.

Менеджмент: Олег Ясинський, Сергій Харченко, Андрій Кунцевич.

Підтримаємо нашу збірну!