ВОНИ ЗАХИЩАЮТЬ БАТЬКІВЩИНУ.

18 вересня стартує фінальний турнір Чемпіонату світу ФІФА пляжного футбола.16 кращих збірних команд планети, в тому числі й Україна, визначать короля пляжного футболу сезону 2012-2013 р. Українська збірна вирушила за перемогою за підтримки Холдингової компанії «Київміськбуд».

Вже тиждень збірна України з пляжного футболу готується на Таїті до Чемпіонату Світу. Свій перший матч на турнірі українці проведуть проти команди Сенегалу. Як повідомили у тренерському штабі, акліматизацію хлопці пройшли нормально, погода на острові тепла, вдень температура 26-28 градусів. У режимі по два тренування на день.

Основна арена, де проходитимуть матчі Чемпіонату Світу, вразила наших спортсменів. А ось тренувальними полями київські футболісти оцінили скептично, зазначивши, що тренувальна база в Гідропарку значно краще.

Перший матч наша збірна проведе 18 вересня з Сенегалом 20 вересня з Бразилією, 22 вересня – Іран. Трансляція в прямому ефірі на Першому Національному каналі.

   Президент Асоціації пляжного футболу України Сергій Харченко зазначив, що тренерський штаб і гравці нашої команди провели величезну роботу і тому заслуговують найвищого результату. Сьогоднішній склад збірної України пляжного футболу працює з 2009 року, і для них настає найвідповідальніший момент п’ятирічного цикл . «Головний тренер команди – Сергій Кучеренко та його тренерський штаб вклали в цей склад команди дуже багато сил, енергії, уваги. Хлопці можуть і вміють грати. У цієї команди свій стиль, вони визнані в Європі та світі , їх вже бояться і поважають суперники», – сказав Сергій Харченко.

   Голкіпер Національної збірної команди Віталій Сидоренко підтвердив, що команда готова до боротьби за медалі і настрій у наших футболістів бойовий. «Настрій бойовий. Будемо прориватися до медалей. Всі разом! Тому що зараз у нас дуже досвідчена команда. Ми будемо битися за наші родини, наших уболівальників, тих людей і компанії, які підтримують пляжний футбол в Україні – і  в першу чергу за «Київміськбуд»  і її президента Ігоря Миколайовича Кушніра. Звичайно ж, спасибі нашій Асоціації пляжного футболу України, яка створила ідеальні умови для підготовки до Чемпіонату Світу в Києві та на Таїті, і ми докладемо всіх зусиль, щоб гідно представити нашу країну, наш Київ на Кубку Світу-2013, – запевнив Віталій Сидоренко.

«Київміськбуд» підтримав Національну збірну України і виступив Генеральним партнером Асоціації пляжного футбол. Проводжаючи нашу команду за перемогами, Глава правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд»  Ігор Кушнір побажав спортивній дружині битися з честю і гідністю. «Віримо в кожного гравця нашої команди. Вболіваємо за них. Місія у хлопців не проста. Можна сказати, вони захищають Батьківщину. І нехай Україна ще не завмирає біля екранів під час матчів з пляжного футболу, але цей вид спорту тільки набирає обертів. І у хлопців все попереду. Ми бажаємо їм красивих голів і незаперечних перемог», – сказав Ігор Кушнір.

Наша збірна: Володимир Гладченко, Костянтин Андреєв, Олександр Корнійчук, Євген Рябчук, Роман Пачев, Віталій Сидоренко, Андрій Борсук,  Андрій Черевко, Олег Сборовскій, Ігор Борсук. Запасні гравці Андрій Євдокимов, Максим Назаренко, Віктор Пантелейчук.

Тренерський штаб: Юрій Клименко, Геннадій Лунін, Сергій Кучеренко, Олександр Марчук, Сергій Боженко.

Менеджмент: Олег Ясинський, Сергій Харченко, Андрій Кунцевич.

Підтримаємо нашу збірну!