ВІДДІЛ ПРОДАЖУ ОНЛАЙН: КИЇВМІСЬКБУД ЗАПУСКАЄ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

Холдингова компанія «Київміськбуд» запровадила можливість здійснювати консультації щодо нерухомості і її придбання не виходячи з дому. За допомогою програми «Hangouts Meet» покупець зможе дізнатися всю необхідну інформацію у менеджера, не приходячи до відділів продажу.

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ ОНЛАЙН: КИЇВМІСЬКБУД ЗАПУСКАЄ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

Для того, щоб проконсультуватися онлайн, людині необхідно зателефонувати в колл-центр і повідомити про бажання здійснити консультацію. Вказавши номер телефону і бажаний месенджер або адресу електронної пошти, клієнт отримає посилання-запрошення на персональний відео-чат з менеджером відділу продажу.

За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, консультації онлайн можуть стати повноцінною заміною приходу людини до відділу продажу, і допоможуть скоротити кількість фізичних контактів.

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ ОНЛАЙН: КИЇВМІСЬКБУД ЗАПУСКАЄ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

«Ситуація з поширенням коронавірусу вимагає швидких і зважених дій. «Київміськбуд» вжив низку додаткових санітарно-гігієнічних заходів: співробітникам видані антисептики для рук, проводиться температурний скринінг, поверхні у відділах продажу обробляються спеціальними розчинами.

У всі часи, навіть найскладніші, нерухомість залишалася одним з кращих механізмів зберігання коштів. Є припущення, що так буде і зараз: люди думають про купівлю, існує відкладений попит. Для того, щоб інформація про нерухомість від «Київміськбуду» була максимально доступною і об’ємною, ми скористалися програмою «Hangouts Meet». З її допомогою абсолютно кожна людина може проконсультуватися з менеджером, не приходячи до відділу продажу. Це дасть можливість дізнатися всю необхідну інформацію, не турбуючись про фізичні контакти, які в сьогоднішній ситуації вкрай не бажані. У перспективі, відділи продажу онлайн можуть стати хорошою альтернативою і поширеним явищем на ринку нерухомості», – зазначив Ігор Кушнір.