ВІДДІЛИ ПРОДАЖУ КИЇВМІСЬКБУД ПРАЦЮЮТЬ У ШТАТНОМУ РЕЖИМІ

Відділи продажу «Київміськбуду» працюють, роботи на будівельних майданчиках компанії ведуться у штатному режимі. Про це сказав Голова правління — президент Холдингової компанії Ігор Кушнір, коментуючи перехід столиці до «червоної» зони епідеміологічної небезпеки.

ВІДДІЛИ ПРОДАЖУ КИЇВМІСЬКБУД ПРАЦЮЮТЬ У ШТАТНОМУ РЕЖИМІ«Локдауни так міцно увійшли до нашого життя, що з кожним черговим великий бізнес відчуває їхній вплив дедалі менше. З сьогоднішнього дня у Києві ввели додаткові обмежувальні заходи. Відразу наголошу, що на роботу «Київміськбуду» вони не вплинуть.

Ми були одним із перших підприємств, яке скористалося можливістю викликати мобільну бригаду МОЗ та вакцинувати співробітників від «корони». На сьогоднішній день усі відділи продажів працюють у штатному режимі, маски-антисептики-дистанція у обов’язковому порядку.

Роботи на будмайданчиках так само ведуться без змін. Є питання щодо проїзду деяких робітників у транспорті. Але, по-перше, підрядники мають спецтранспорт, яким вони й так перевозять будівельників. А по-друге, ми активно працюємо над вакцинацією якомога більшої кількості працівників. Тож, гадаю, це питання теж буде вирішено.

Загалом, все у робочому режимі! Ми впоралися вже з не одним локдауном, сподіваюся, цей не стане винятком! Усім здоров’я!» – написав Ігор Кушнір на своїй сторінці у Facebook.