ЩОДО ДОСТУПНОГО ЖИТЛА.

 Через брак коштів у бюджеті уряд змушений скоротити фінансування державних програм Доступного житла.

Як повідомили у Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву, кошти, передбачені у новому Держбюджеті на 2014 рік для підтримки цих програм, зменшено. Скорочено фінансування державної програми «Доступного житла 70 на 30», за якою громадянам надається держпідтримка у вигляді 30% нормативної вартості житла.

Менше коштів тепер і на реалізацію програми Здешевлення вартості іпотечних кредитів. Однак вона працює.

«Незважаючи на скорочення фінансування, «Київміськбуд»,  як найбільший забудовник України, залишається  активним учасником  програм Доступного житла», – сказав Голова правління  компанії Ігор Кушнір.

Президент «Київміськбуду» наголосив, що квартири для забезпечення доступним житлом громадян є. З початку року за інвесторами було закріплено 30 квартир в житлових будинках Компанії, і укладено 3 договори купівлі-продажу майнових прав за програмою Здешевлення вартості іпотечних кредитів.

«Інвестори, які попередньо уклали договори  купівлі-продажу майнових прав можуть і надалі  розраховувати на 13-відсоткову  підтримку держави  в рамках дії програми іпотечного кредитування, – сказав Ігор Кушнір.

Він висловив упевненість, що ситуація з фінансування державних програм поліпшиться, Уряд обов’язково знайде кошти на підтримку соціальних ініціатив.

«Всі розуміють, як непросто сьогодні новому уряду, але я впевнений, що незабаром ситуація зміниться на краще і «Київміськбуд» знову буде укладати договори  купівлі-продажу житла з учасниками програм Доступного житла. Зрештою, робота на будмайданчиках не зупиняється, ми будуємо нові квартири, тримаємо слово перед інвесторами, а поки працює будівельна галузь, доти живою є і економіка країни. Труднощі проходять, а будинки, зведені «Київміськбудом», стоять», – підкреслив Ігор Кушнір.