ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ТИХ, ХТО СЛАБШИЙ – ЦЕ ЧАСТИНА ДНК «КИЇВМІСЬКБУДУ»

13 грудня в Україні вшановували благодійників. За останні два роки благочинцями в Україні стали майже всі громадяни і організації. Не виняток «Київміськбуд». Навіщо компанія займається благодійністю і чи впливає така діяльність на імідж Холдингу, у інтерв’ю з керуючим справами  Юрієм Зубком

Соціальна відповідальність вітчизняного бізнесу давно перестала бути просто красивою фразою. Соціальне партнерство – це один із принципів  нашої компанії, я б сказав, що це частина ДНК «Київміськбуду». Благодійні проекти, якими опікується колектив, близькі серцям наших співробітників, а це і мотивація до роботи, і гордість за те, що маєш відношення до милосердя, і просто традиції великої будівельної компанії.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ТИХ, ХТО СЛАБШИЙ – ЦЕ ЧАСТИНА ДНК «КИЇВМІСЬКБУДУ»

Не всі проекти започатковували саме ми, але наша команда з особливою гордістю продовжує те, що розпочали наші попередники і запроваджує нові. І повірте, піар-вигоди на цьому у нас  немає. Більше того, наш президент, Ігор Кушнір, не любить хвалитися такими справами, бо вважає, що благодійність має бути неголосною; але моральне задоволення від таких справ вартує набагато більше, ніж витрачені на благодійність гроші.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ТИХ, ХТО СЛАБШИЙ – ЦЕ ЧАСТИНА ДНК «КИЇВМІСЬКБУДУ»

Серед тих, ким опікується «Київміськбуд» – діти–сироти з дитбудинку «Маляко», це наші підопічні вже майже 30 років. Оздоровлення, матеріальна допомога, моральна підтримка тих, кому в житті не пощастило бути кинутим напризволяще з пелюшок – все це роблять наші співробітники. Ремонт приміщень, встановлення дитячих майданчиків, подарунки до свят. Ми не можемо замінити дітям батьків, але сподіваємося, що всі ці роки «малятки» відчувають тепло сердець будівельників і щиру турботу про них.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ТИХ, ХТО СЛАБШИЙ – ЦЕ ЧАСТИНА ДНК «КИЇВМІСЬКБУДУ»

Ветерани праці, трудові Герої, ті, хто відбудовував Київ після Другої світової війни, піднімав з руїн Спітак і зводив житло неймовірними на сьогодні темпами – наші «діди», наша гордість, всі вони за ініціативи президента компанії рішенням Правління отримують щомісячну матеріальну допомогу, жодне велике свято в колективі не обходиться без їх участі. Ну і коли хтось із них просто заходить до Холдингу, Главку, як вони кажуть, то вся увага і турбота про них. Старенькі, натруджені, але ще поради дають будь здоров.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ТИХ, ХТО СЛАБШИЙ – ЦЕ ЧАСТИНА ДНК «КИЇВМІСЬКБУДУ»

Громадська організація «Крила 8 сотні» – особливий для нас проект. Заснувала організацію Ірина Міхнюк в пам’ять про свого чоловіка, який загинув минулого року в Луганській області. Волонтери організації замаються допомогою родинам, в яких є загиблі або важко поранені учасники АТО. Тут все – і матеріальна допомога, і юридична, а часто – моральна, коли про твою біду має хтось послухати, бо несила її носити в собі. Герой України, «афганець» Олег Міхнюк колись працював у одному з трестів «Київміськбуду» тому ми допомагаємо організації. І звичайно ж, волонтеримо, як волонтерить сьогодні вся країна. Бо не можна стояти осторонь, коли така біда на твоїй Батьківщині. Наші будівельники зводили фортифікаційні споруди на передовій, ми відправляли туди важку техніку, обмундирування, все, що потрібно нашим захисникам там, на першій лінії оборони. Ми на постійній основі допомагаємо госпіталю, бо там піднімають на ноги воїнів. Цим організаціям немає жодної відмови. Ми не чванимось цим, але дуже пишаємося, що можемо допомогти.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ТИХ, ХТО СЛАБШИЙ – ЦЕ ЧАСТИНА ДНК «КИЇВМІСЬКБУДУ»

Окремо хочу сказати про наш патронат ВГО «Закінчимо війну». Холдинг підтримує організацію не перший рік. Перепоховання останків загиблих у Другій світовій – справа непроста. Потребує не тільки моральної витривалості, а й знання купи юридичних законів,  бо найчастіше наші пошуковці знаходять останки і росіян, і грузинів, і азербайджанців, і румунів, і німців. На території України воювали тисячі солдат. Але й через 70 років по війні бюрократичні процедури по передачі останків на їх батьківщину залишаються непростою справою. А сьогодні знання наших пошуковців по ідентифікації людей знадобились і в зоні АТО. І вони допомагають встановлювати імена вже сучасних героїв, які полягли за Україну.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ТИХ, ХТО СЛАБШИЙ – ЦЕ ЧАСТИНА ДНК «КИЇВМІСЬКБУДУ»

Благодійних справ, якими займається Холдинг, багато. Я назвав вам лише основні, ті, якими наші будівельники займаються постійно. Зараз от наша бригада робить ремонт в квартирі учасника АТО. Там 4-ро діток, тата призвали, вдома зайнялась проводка, квартира згоріла вщент, але відремонтуємо і буде вся родина там жити довго і щасливо. Є ще багато тих, хто звертається за допомогою, і люди цю допомогу отримують. Потрібно було дати притулок переселенцям – виділили кімнати у відомчих гуртожитках, потрібно допомогти з працевлаштуванням – також відмови немає. У відділ продажу розроблено окрему програму для тих, хто, рятуючись від війни на сході країни, шукає собі житло, для таких людей діють особливі умови і знижки. Бо не можна по-іншому. Бо ми сильна і потужна організація, а значить повинні допомагати тим, хто слабший, кому наша підтримка дає можливість жити.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ТИХ, ХТО СЛАБШИЙ – ЦЕ ЧАСТИНА ДНК «КИЇВМІСЬКБУДУ»

А ще «Київміськбуд» із задоволенням допомагає столиці бути чистою і красивою. І дитячі майданчики «Київміськбуд» встановлює і ремонтує не в період виборів, а постійно, щороку, і це та справа, яку наш колектив любить найбільше. Бо це теж наша соціальна відповідальність. Квітне алея лип, яку ми посадили на набережній Дніпра, щовесни всі наші департаменти виходять на суботники і прибирають у різних мікрорайонах, бо ми живемо в Києві, столиці Україні, і наше місто повинно бути найкрасивішим на землі.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ТИХ, ХТО СЛАБШИЙ – ЦЕ ЧАСТИНА ДНК «КИЇВМІСЬКБУДУ»