ПЕРШИЙ ВНЕСОК ЗА ПРОГРАМОЮ «ВІД МРІЙ – ДО ДІЙ» ЗНИЖЕНО ДО 30%

        Умови спільної іпотечної програми «Київміськбуду» із «Кристалбанком» під назвою «Від мрій – до дій» вдосконалюються. Відтепер, омріяне житло стає ще більш доступним.

        Відповідно до нових удосконалених умов кредитування, банком встановлено одну із найнижчих процентних ставок, які взагалі існують на сьогодні – від 5% річних. Термін кредитування при цьому визначений із урахуванням найбільш широких можливостей для покупця – до 20 років. Найголовнішим нововведенням є зниження початкового внеску, який відтепер становить також і від 30% вартості об’єкту нерухомості.

        За словами Голови правління – президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, умови програми іпотечного кредитування із «Кристалбанком» є одними із найбільш  зручних та вигідних на ринку.

ПЕРШИЙ ВНЕСОК ЗА ПРОГРАМОЮ «ВІД МРІЙ - ДО ДІЙ» ЗНИЖЕНО ДО 30%

        «За останній рік доля угод по іпотеці значно зросла. Сподіваюсь, що ця тенденція буде набирати обертів,  адже у всьому світі механізм кредитування нерухомості є рушійною силою не лише ринку нерухомості, а й економіки країни в цілому. «Київміськбуд» постійно удосконалює умови купівлі нерухомості, аби кожна людина мала змогу придбати житло на зручних умовах. Хтось має більшу частину необхідної суми, хтось – лише невеликий відсоток, комусь зручно взяти кредит на кілька місяців, іншим – на роки. Програма «Від мрій – до дій» дає змогу кожному стати власником житла на вигідних умовах», – зазначив Ігор Кушнір.

        Із більш детальними умовами кредитування можна ознайомитись тут https://kmb.ua/ua/buyers/kreditovanie-2/