МАЙЖЕ 40 УЧАСНИКІВ ДЕРЖАВНИХ ПРОГРАМ ДОСТУПНОГО ЖИТЛА ОСЕЛЯТЬСЯ У НОВИХ КВАРТИРАХ ВІД «КИЇВМІСЬКБУДУ»

 Ще один житловий будинок, в якому реалізовані квартири в рамках програми державних житлових програм доступного житла за механізмом «30 на 70» та здешевлення вартості іпотечних кредитів, введений в експлуатацію.

Новий  будинок №1 у 2-му мікрорайоні житлового масиву Позняки у Дарницькому районі готується прийняти новоселів.

МАЙЖЕ 40 УЧАСНИКІВ ДЕРЖАВНИХ ПРОГРАМ ДОСТУПНОГО ЖИТЛА ОСЕЛЯТЬСЯ У НОВИХ КВАРТИРАХ ВІД «КИЇВМІСЬКБУДУ»
Незважаючи на проблемні обставини, які торкнулися і реалізації державних програм будівництва житла, в зазначеному будинку 39 квартир збудовані для громадян, що потребують поліпшення житлових умов.

Зокрема, 25 сімей скористались програмою доступного житла, в рамках якої 30% від нормативної вартості помешкання компенсує держава, а ще 14 родин стали учасниками програми здешевлення вартості іпотечних кредитів.

      Голова правління – президент ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір відзначив важливість таких програм для вирішення житлових питань українців і висловив впевненість, що програми доступного житла будуть відновлені.

МАЙЖЕ 40 УЧАСНИКІВ ДЕРЖАВНИХ ПРОГРАМ ДОСТУПНОГО ЖИТЛА ОСЕЛЯТЬСЯ У НОВИХ КВАРТИРАХ ВІД «КИЇВМІСЬКБУДУ»

«Мені дуже приємно, що попри всі складнощі сьогодення, будинок введено в експлуатацію і, що дуже важливо, що в ньому житимуть і учасники програми доступного житла. На сьогоднішній день програма призупинена, але держава продовжує виплачувати компенсацію по тим договорам, які були укладені раніше. Майже 40 сімей нарешті отримали дах над головою. Можу вам сказати, що будь-які труднощі – скороминучі. Програма доступного житла дуже потрібна людям. А тому я впевнений, що уряд шукатиме способи не тільки для відновлення цієї програми, а й для розвитку її», – сказав він.

На початку 2014 року Держфонд сприяння житловому молодіжному будівництву, який реалізує державні програми забезпечення житлом населення України, склав список найбільш активних забудовників, що зводять доступне житло. «Київміськбуд» визнано кращим серед компаній, що зводять будинки для Доступного житла.