ПІД ЗАХИСТОМ КИЇВМІСЬКБУДУ

       Будівельники передали підшефним вихованцям дитбудинку «Малятко» подарунки і привітання з Днем захисту дітей.

ПІД ЗАХИСТОМ КИЇВМІСЬКБУДУ

        Цього року стіни дитбудинку покидають одразу 6-ро випускників. В дорогу до самостійного життя діти отримали великі валізи з найпотрібнішими речами і побажання від президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра легкої долі і щасливої дороги в житті.

ПІД ЗАХИСТОМ КИЇВМІСЬКБУДУ

        «Для керівництва «Київміськбуду» непорушна істина – чужих дітей не буває. Ви всі – наші діти, і ті, хто залишається у стінах закладу, і випускники. Ви завжди можете розраховувати на нашу участь і підтримку», – переказав вітання директор Департаменту кадрової політики і секретаріату «Київміськбуду» Олександр Бабич. Він також побажав всім діткам здоров’я і вручив солодкі подарунки.  

ПІД ЗАХИСТОМ КИЇВМІСЬКБУДУ

       Дитячим будинком «Малятко» Холдингова компанія «Київміськбуд» опікується понад чверть століття. Спочатку це буле разова шефська допомога, потім у 1992 році було створено Піклувальну раду, і з того часу «Київміськбуд»  допомагає «маляткам» на постійній основі – ремонт, облаштування, оздоровлення дітей, навчання.

        Сьогодні на вихованні і психологічній корекції у закладі перебуває 150 дітей, повні сироти лише кілька з них, більшість відвідує заклад через складні життєві обставини сімей та безвідповідальне батьківство. Багато діток з інвалідністю.

ПІД ЗАХИСТОМ КИЇВМІСЬКБУДУ

       Вихователі дитбудинку докладають великих зусиль і знань, щоб підтримати дітей, дати їм належне виховання, освіту, допомогти адаптуватися у суспільстві. Саме для таких дітей фахівцями закладу розроблені унікальні методики корекції поведінки.

ПІД ЗАХИСТОМ КИЇВМІСЬКБУДУ

       Як зазначила незмінна директор закладу із 1975 року Лідія Литвиненко, найчутливіше діти відгукуються на творчість, тому у дитбудинку найбільше уваги приділяють розвитку дитячих талантів. Всі вихованці вміють гарно танцювати, співати, декламувати вірші, вишиті роботи дітей і намальовані картини прикрашають не тільки стіни «Малятка», а й офіси благодійників. Ляльки-обереги вихованців передають на схід, разом із листами підтримки українським воїнам.

ПІД ЗАХИСТОМ КИЇВМІСЬКБУДУ

 

       «Випустили один пташенят, прилетіли інші, все починаємо спочатку, з перших кроків і знаємо, що у цій справі ми завжди матимемо підтримку «Київміськбуду» – зазначила Лідія Ливиненко і щиро подякувала благодійникам за допомогу.

ПІД ЗАХИСТОМ КИЇВМІСЬКБУДУ