ПІВМІЛЬЙОНА УЧНІВ ПІШЛИ ДО ШКІЛ, ЗБУДОВАНИХ «КИЇВМІСЬКБУДОМ»

Сьогодні в Україні за парти сіли 3,5 млн. школярів. У Києві перший дзвоник пролунав для 241 тисячі дітей, з яких 3,5 тис. вимушені переселенці зі Сходу та Криму.

Маки та мальви у зачісках замість бантиків, вишиті сорочки прийшли на зміну білим блузам, замість звичних оберемків квітів учні йдуть до школи з жовто-блакитними прапорцями – гроші за букети батьки перераховують на підтримку вітчизняної армії. Так Україна святкує День знань у цьому році.

Близько 450 тис. українських школярів сьогодні пішли до шкіл, збудованих «Київміськбудом». Загалом Холдингом зведено 345 навчальних закладів і 649 дитсадочків.  Кожний з них – особливий, збудований з любов’ю до малечі. Відзнаку найкращої школи в Україні  має «Гімназія «Київська Русь», яку рік тому урочисто відкрили саме 1 вересня.

«Перше вересня для мене завжди як орієнтир на якийсь новий етап. Початок осені приносить пожвавлення роботи, нові проекти, а для дітей, особливо «первачків», це великий початок. Попереду у них багато цікавого, тож нехай знання даються легко. Бажаю хороших оцінок і позитивних вражень», –  сказав Голова правління – президент  ПАТ «ХК «Київміськбуд» Ігор Кушнір.

Будувати об’єкти соціального значення – особлива честь і довіра, вважають у «Київміськбуді». Адже саме в них зростатимуть і навчатимуться діти – найдорожче прийдешнє країни, і хто знає, можливо саме в одній із «київміськбудівських» шкіл сьогодні освоюватиме абетку майбутній великий вчений, першовідкривач, знаний спортсмен, геніальний музикант, а то і президент вільної і незалежної європейської України.